Kto wystąpi w "Hotel Paradise 8"? Ujawniono kolejnych uczestników! [ZDJĘCIA]

Już za niedługo będziemy mogli oglądać nową edycję programu "Hotel Paradise". Produkcja powoli zaczęła ujawniać nazwiska uczestników, którzy pojawią się w prowadzonym przez Klaudię El Dursi show. Teraz poznaliśmy kolejne dwie osoby!

„Hotel Paradise” – nowa edycja

Wielkimi krokami zbliża się ósmy sezon programu „Hotel Paradise”, który ponownie poprowadzi modelka i influencerka Klaudia El Dursi. Nadchodząca edycja będzie nieco inna niż dotychczasowe – zmieniona została nie tylko lokalizacja, ale i zasady. Uczestnicy spotkają się w Wietnamie, a jeśli ktoś odpadnie z gry, to nie będzie miał już możliwości powrotu.

Kto wystąpi w „Hotel Paradise 8”?

Niedawno produkcja zdradziła nazwiska pierwszych osób, które wezmą udział w programie. Są to: linergistka Agnieszka Siedlak, promotorka restauracji Luiza Krefft oraz trener personalny Antek Trojanowski.

Teraz poznaliśmy kolejne nazwiska uczestników ósmej edycji. Do wymienionej wcześniej trójki osób dołączy wyczerpana poprzednimi relacjami Martyna Reszka. 24-latka była do tej pory w czterech związkach, a ostatni zakończyła kilka miesięcy przed zgłoszeniem się do programu.

Kolejnym ogłoszonym uczestnikiem jest Michał Zając, któremu do tej pory nie udało się znaleźć prawdziwej miłości. Jego wymarzona partnerka powinna mieć dobre relacje z rodzinami.


Oceń ten artykuł 0 0