Magdalena Pieczonka topless! Znana makijażystka zapozowała w samych majtkach! "Ale rakieta"

Magdalena Pieczonka opublikowała w swojej internetowej galerii na Instagramie wyjątkowo odważną fotografię! Znana makijażystka zapozowała w samych majtkach! Wakacyjny kadr rozgrzał internautów. Posypały się komentarze!

Magdalena Pieczonka topless

Przeważnie na jej instagramowym profilu pojawiają się zdjęcia gwiazd, w wykonanych przez nią makijażach. Jednak nie tym razem! Do internetowej galerii Magdaleny Pieczonki trafiła ostatnio wyjątkowo odważna fotografia! Znana makijażystka pokazała kadr, na którym zapozowała topless! Na wakacyjnym zdjęciu kobieta ubrana jest jedynie w oryginalne majtki marki Dolce & Gabbana!

Gorąca fotografia Pieczonki zaskoczyła i zachwyciła jednocześnie jej wielbicieli. Pod kadrem posypały się komentarze. Wśród masy komplementów, można znaleźć także opinie na temat bielizny kobiety:

Przepraszam...wszystko extra, tylko czemu takie dziadkowe majty?! Czy tylko mi ten "krój" kojarzy się ze slipami starego dziada? 

Extra te pantalony po babci

Tylko czemu w męskich majtkach ?

Magdalena Pieczonka – kto to?

Magdalena Pieczonka to polska makijażysta, która w ostatnim czasie cieszy się w Polsce sporą popularnością. Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie oraz kanał na YouTubie, gdzie dzieli się z internautami make-up’owymi trikami i prezentuje swoje makijaże. Spod pędzla Pieczonki nieraz wyszły już takie gwiazdy jak Julia Wieniawa, Maffashion, Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec czy Maja Sablewska.

Maffashion na odważnym kadrze. Pokazała się topless! "Petarda" - komplementują internauci
Julia Kuczyńska wie, jak rozgrzać internautów do czerwoności! Blogerka modowa - znana bardziej jako Maffashion - postanowiła wrzucić do swojej instagramowej galerii odważne zdjęcie, na którym pozuje...

Oceń ten artykuł 22 39

Ogólna ocena Magdalena Pieczonka topless! Znana makijażystka zapozowała w samych majtkach! "Ale rakieta" to: 36% / 100%, uzyskana z: 61 głosów.
Komentarze