hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marcelina Zawadzka wyjawiła płeć dziecka! Już wszystko jasne

Na baby shower Marceliny Zawadzkiej pojawiło się mnóstwo gwiazd. Sama przyszła mama pochwaliła się relacjami na Instagramie. Na jednym z nagrań nieoczekiwanie... wyjawiła płeć dziecka!

Marcelina Zawadzka. Fot. East News
Marcelina Zawadzka. Fot. East News

Marcelina Zawadzka w ciąży

Marcelina Zawadzka i jej narzeczony – Max Gloeckner – spodziewają się dziecka. Informacja o tym, że prezenterka jest w ciąży, ujrzała światło dzienne w Dzień Matki.

Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do Waszego grona – mam – pisała wówczas wyraźnie wzruszona Miss Polonia 2011.

Mimo zbliżającego się terminu porodu Zawadzka niezmiennie aktywnie działa zawodowo. Już wiadomo, że pojawi się jako prowadząca nowy sezon programu: „Farma”. Oprócz niej gospodyniami są także Ilona Krawczyńska oraz jej siostra: Milena, która zadebiutuje w tej roli. W napiętym grafiku Marcelina Zawadzka znalazła wolny termin na… baby shower! To uroczyste spotkanie pań, w którym wszyscy celebrują radość z okazji rychłego przyjścia maluszka na świat. W sieci pojawiły się już pierwsze nagrania oraz zdjęcia dokumentujące, jak wygląda to wydarzenie zorganizowane na cześć Zawadzkiej i jej maleństwa. Sama przyszła mama opublikowała szereg instagramowych relacji. Na jednej z nich wyjawiła płeć dziecka, które niebawem pojawi się na świecie. Wiele wskazuje na to, że będzie to syn!

Marcelina Zawadzka i syn

Na filmiku Marcelina Zawadzka podziwia balonową dekorację. Dominuje kolor niebieski!

W sumie teraz widać już… - słychać na nagraniu w momencie, gdy modelka wskazuje na niebieskie balony.

W pewnej chwili dodaje z uśmiechem prosto do kamery:

Dziewczynka Marcelinka spodziewa się chłopca.

Wśród gości na baby shower Zawadzkiej znalazły się m.in.: Julia Kuczyńska z synem: Bastianem, siostry Krawczyńskie, Edyta Herbuś, Karolina Gilon i wiele innych.

Fot. Instagram @marcelina_zawadzka 

Marcelina Zawadzka o ciąży. Do porodu zostało niewiele czasu!
Informacja o tym, że Marcelina Zawadzka jest w ciąży, ujrzała światło dzienne w Dzień Matki. Teraz szczęśliwa modelka wspomniała o terminie rozwiązania. Okazuje się, że poród zbliża się wielkimi krokami!

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka wyjawiła płeć dziecka! Już wszystko jasne to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.