Meghan Trainor bez Photoshopa. Mamy teledysk do utworu „Me Too”!

W sieci pojawił się nietknięty przez grafików komputerowych klip do piosenki „Me Too” Meghan Trainor. Jego poprzednia wersja została usunięta z YouTube tuż po publikacji.

#METOOVIDEO so soooon!

A photo posted by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

#METOO is finally on iTunes!!!!...music video coming soon

A photo posted by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

Teledysk do nowej piosenki Meghan Trainor już na samym początku wzbudził sporo emocji. Wczoraj w sieci ukazał się klip do singla „Me Too”, jednak tuż po publikacji został usunięty na prośbę samej artystki. Trainor nie była zadowolona z efektu końcowego, ponieważ graficy bez jej wiedzy przerobili klip w Photoshopie. „Moja talia nie jest tak wąska. Gdy nagrywaliśmy teledysk, wyglądała na naprawdę szeroką!” – tłumaczyła na Snapchacie autorka hitu „All About That Bass”, której nowa płyta ukaże się już 13 maja. „Me Too” to drugi po piosence „No” singiel promujący album „Thank You”.

Wokalistka obiecała fanom, że jak najszybciej wynagrodzi im wydłużony czas oczekiwania na klip do singla „Me Too”. Teledysk do piosenki promującej jej najnowszy album ponownie ukazał się w sieci, tym razem jednak w wersji bez najmniejszej ingerencji grafików komputerowych. Wokalistka, która jest dumna ze swoich kształtów, dała temu dowód również na swoim Instagramie, gdzie opublikowała zestawienie kadrów z obu wersji klipu. W której z nich wolicie Meghan? My zdecydowanie w tej kompletnie naturalnej!

The real #metoo video is finally up! Missed that bass. Thank you everyone for the support

A photo posted by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

#METOO

A photo posted by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

Oceń ten artykuł 15 2

Ogólna ocena Meghan Trainor bez Photoshopa. Mamy teledysk do utworu „Me Too”! to: 88% / 100%, uzyskana z: 17 głosów.