Michał Kassin zakochany. Finalista "Tańca z gwiazdami" opowiedział o partnerze

Roksana Węgiel i Michał Kassin zajęli 2. miejsce w finale 14. edycji programu: "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Czy prywatnie tancerz jest w związku? Rąbka tajemnicy uchylił na Instagramie, gdzie zamieścił nowy wpis.

Roksana Węgiel i Michał Kassin w finale programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami 14”

Finał programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” dostarczył widzom wielu wrażeń. 14. edycję show wygrała para: Anita Sokołowska i Jacek Jeschke. Drugie miejsce zajął duet: Roksana Węgiel i Michał Kassin.

Kiedy tylko w mediach pojawiła się informacja o tym, że Roxie zgodziła się na udział w „TzG 14”, fani młodej gwiazdy zastanawiali się, kim jest jej partner. Młoda i zdolna piosenkarka była w parze z Kassinem, co bardzo spodobało się widzom polsatowskiej produkcji. Niektórzy nawet wprost łączyli uczestników w parę! Sami zainteresowani podchodzili do tego z dystansem, ponieważ zarówno Węgiel, jak i Kassin są w szczęśliwych związkach. Już od dłuższego czasu było wiadomo, że zwyciężczyni Eurowizji Junior z 2018 roku tworzy relację z Kevinem Mglejem. A kim jest „druga połowa” Kassina? Tancerz opowiedział o tym w jednym z niedawno opublikowanych wpisów.

Michał Kassin w związku

Michał Kassin aktywnie działa na Instagramie. Po udziale w „TzG” na jego koncie pojawiło się sporo nowych obserwujących. Teraz sam uczestnik show zdradził co nieco ze swojego życia prywatnego. Z jego najnowszej instagramowej publikacji wynika, że Kassin jest w szczęśliwym związku. Jego wybrankiem jest tancerz i choreograf: Jakub Prusa. Taneczny towarzysz Węgiel zamieścił w sieci filmik będący kompilacją nagrań pary.

Publikacja została uzupełniona o komentarz, w którym finalista „Tańca z gwiazdami 14” opisał to, co czuje:

Jestem aktualnie przeszczęśliwy i się tego nie wstydzę, piszę to, żeby nie musieć już nic przed nikim udawać, bo życie w prawdzie i w zgodzie ze samym sobą jest najpiękniejsze.

Co ciekawe, Jakub Prusa także brał udział w pracach nad nowymi odcinkami „TzG”. Wspomniał o tym na swoim instagramowym profilu:

(…) Oto moje wszystkie 5 choreografii, które miałem przyjemność przygotować w 14. edycji „Tańca z gwiazdami”. Wszystkie zostały ocenione na maksymalną ilość punktów! (…). Program przyniósł mi coś zdecydowanie więcej – coś, czego nawet nie mógłbym sobie wymarzyć… Powiem Wam o tym w odpowiednim czasie.

Izabela Janachowska planuje wrócić do "Tańca z gwiazdami"? Udzieliła odpowiedzi
Izabela Janachowska pełniła rolę współprowadzącej 12. i 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Potem jednak zrezygnowała z tej funkcji. Czy w kolejnym sezonie planuje wrócić do show?

Oceń ten artykuł 0 5