Miłosne figle w centrum miasta. Uprawiali seks na ulicy? [18+]

Czy doszło do intymnego zbliżenia w środku dnia na ulicy? W Internecie znaleźć można krótkie i ocenzurowane nagranie sugerujące, iż pewna para postanowiła dać upust swoim emocjom, nie bacząc na okoliczności.

Syców i miłosne uniesienia

Do niecodziennego zdarzenia doszło w miniony poniedziałek w miejscowości Syców (woj. dolnośląskie). To właśnie tam, a ściślej mówiąc – przy jednej z ulic – pewna para postanowiła dać upust palącemu pożądaniu. Jak podaje portal mojaolesnica.pl, naprzeciw miejscowej przychodni oczom przechodniów oraz kierowców ukazał się widok miłosnego aktu dwojga ludzi. W Internecie znaleźć można również ocenzurowane nagranie, które wprawdzie nie ukazuje wielu szczegółów, ale pozwala stwierdzić, iż wspomniana para rzeczywiście nic nie robi sobie zarówno z pory, jak i z miejsca, w którym się znalazła.

Intymne zbliżenie w centrum miasta?

Czy rzeczywiście doszło do intymnego zbliżenia niemal w centrum miasta, czy jest to jednak nadinterpretacja internautów? Na portalu mojaolesnica.pl można przeczytać, iż policja nie otrzymała żadnego powiadomienia o sytuacji, która mogłaby zgorszyć mieszkańców:

Policja w tej sprawie nie otrzymała żadnego zgłoszenia. Ale jak zapewniają mundurowi, musi ono być i powinna się ujawnić osoba, która poczuła się tym zgorszona, aby ewentualnie ukarać uczestników miłosnej schadzki w miejscu publicznym. O ile faktycznie do niej doszło.

Jak więc było naprawdę? Odpowiedź na to pytanie – poza główną parą bohaterów tej miłosnej historii – znają przechodnie oraz kierowcy, którzy na własne oczy widzieli wspomnianą sytuację.

Napad na stację paliw i... intymne zbliżenie na zapleczu! Policja zatrzymała 24-latka
Kilka dni temu policjanci w Czechach otrzymali zgłoszenie napadu na stację paliw. Po dotarciu na miejsce okazało się, że bandyta został zatrzymany przez przebywającą w sklepie kobietę. 36-latka...

Oceń ten artykuł 19 137

Ogólna ocena Miłosne figle w centrum miasta. Uprawiali seks na ulicy? [18+] to: 12% / 100%, uzyskana z: 156 głosów.
Komentarze