Najpierw Zuza i Jarek, a teraz oni. Rozstanie kolejnej pary z "Love Island 9"!

Jeszcze nie opadł kurz po zaskakującej informacji o rozstaniu zwycięzców "Love Island 9", a już pojawiła się druga wieść o zakończeniu kolejnej relacji! Wiktoria i Adrian przyznali, że nie są razem po programie.

Uczestnicy „Love Island” po programie. Które pary przetrwały?

Które pary po „Love Island 9” przetrwały? W ostatnim czasie grupa ta mocno się uszczupliła! Wczoraj zwycięzca minionej edycji – Jarosław Mrozowski – wydał oświadczenie, w którym poinformował o zakończeniu związku Zuzanną Maciejewską:

(…) Moja relacja z Zuzą dobiegła końca, nie jesteśmy już razem. Nigdy złego słowa o niej nie powiem, bo wiele wyniosłem z tej relacji (…).

"Moja relacja z Zuzą dobiegła końca". Zwycięzcy "Love Island 9" rozstali się!
Zwycięzcy "Love Island 9" nie są już razem. Jarosław poinformował na Instagramie, że rozstał się z poznaną w programie Zuzanną. Na Instagramie wystosował krótkie oświadczenie.

Niedługo później na Instagramie pojawiła się wieść o… rozstaniu kolejnej pary znanej z „LI”! Adrian Jeziorski oraz Wiktoria Antolak zamieścili w sieci komentarze, z których jasno wynika, że ich drogi się rozeszły.

Wiktoria i Adrian z „Love Island 9” nie są razem

Przypomnijmy: Wiktoria i Adrian to duet, który wzbudzał sporo emocji wśród widzów 9. edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”. Piękna blondynka zwróciła uwagę Islandera, który postanowił nie zważać na dzielące ich różnice. Mało tego: w pewnym momencie – w dość oryginalny sposób – wyznał jej miłość!

Sytuacja między Wiktorią a Adrianem z czasem nieco się skomplikowała. Doszło nawet do tego, że przy „przeparowaniu” uczestnicy postanowili się rozdzielić. Splot dalszych wydarzeń sprawił, że Wiki najpierw opuściła „Wyspę miłości”, by następnie… wrócić do hiszpańskiej willi! W tym czasie Adrian zajął się poznawaniem pozostałych koleżanek. Cały czas jednak myślał o Wiktorii… Ostatecznie Wiktoria i Adrian zakończyli show osobno, ale zaczęli spotykać się poza kamerami. Teraz jednak obydwoje szczerze przyznali, iż nie są w związku.

Uczestnicy „Love Island” na Instagramie

Niemal tuż po tym, jak Jarek z „Love Island 9” ogłosił rozstanie z Zuzą, Adrian dodał na Instagram relację obwieszczającą, że jest singlem:

Moja relacja z Wiktorią dalej nie pójdzie, w chwili obecnej pozostajemy w dobrych stosunkach koleżeńskich.

ajpierw Zuza i Jarek, a teraz oni. Rozstanie kolejnej pary z "Love Island 9"!

Fot. Instagram @adriano_of

Także Wiktoria z „Love Island 9” dodała kilka słów „od siebie”, odpowiadając na pytanie nurtujące internautów:

Nie jesteśmy razem. Daliśmy sobie szansę, ale nie wyszło. Nasze drogi się rozeszły, ale pozostajemy w relacji koleżeńskiej.

Zaskoczeni?

ajpierw Zuza i Jarek, a teraz oni. Rozstanie kolejnej pary z "Love Island 9"! Fot. Instagram @wiktoriaantolak_

Uczestnicy "Love Island 9" są razem po programie? "Jestem dobrej myśli"
Uczestnicy minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości" wzbudzają spore zainteresowane jeszcze na długo po zakończeniu show. Czy para tworzona przez Amandę i Dana przetrwała? Odpowiedź znaleźć można na Instagramie,...

Oceń ten artykuł 5 10

Ogólna ocena Najpierw Zuza i Jarek, a teraz oni. Rozstanie kolejnej pary z "Love Island 9"! to: 33% / 100%, uzyskana z: 15 głosów.