Nowi uczestnicy "Hotel Paradise 8" ogłoszeni! Internauci domyślają się, kto odpadnie jako pierwszy

Wiosną na ekrany powróci reality-show "Hotel Paradise". Produkcja ujawniła już kilka postaci, które pojawią się w prowadzonym przez Klaudię El Dursi programie. Pod postem z jedną uczestniczką pojawiły się pewne teorie. Zdaniem niektórych, to ona może jako pierwsza opuścić hotel.

„Hotel Paradise” – ósma edycja

Wielkimi krokami zbliża się ósma edycja reality-show „Hotel Paradise”. Tym razem ekipa z prowadzącą – Klaudią El Dursi – poleciała aż do Wietnamu. W tym sezonie zmieniona została nie tylko lokalizacja, ale i obowiązujące zasady – teraz uczestnik, który odpadnie z gry, nie będzie mógł ponownie się w niej pojawić. Partner lub partnerka, którzy zostaną w show, będą musieli budować wszystko od nowa.

Produkcja zdradziła już nazwiska kilku uczestników, których będziemy oglądać na ekranie. Na początku tygodnia wiedzieliśmy, że w show pojawią się: Agnieszka Siedlak, Luiza Krefft, Antek Trojanowski, Martyna Reszka oraz Michał Zając. Teraz poznaliśmy twarze kolejnych 5 osób!

Kogo zobaczymy w „Hotel Paradise 8”?

W walentynki przedstawiono dwie nowe osoby, a następnego dnia do grona ogłoszonych uczestników dołączyły jeszcze trzy postacie. O miłość powalczą:

  • Natalia Sielewonczuk – pół Polka, pół Włoszka o sycylijskim temperamencie. W weekendy pracuje jako barmanka, a jej pasją jest taniec. Natalia ma za sobą trzyletni związek i cały czas wierzy, że w końcu znajdzie prawdziwą miłość.
  • Daniel Roose – w połowie Anglik, który studiuje Business Management w Cambridge. Bardzo ważna jest dla niego aktywność fizyczna – gra w piłkę nożną i ukończył Ironmana, a także pomoc innym – jest założycielem organizacji, która zajmuje się wolontariatem w Tanzanii. Ostatni poważny związek Daniela nie przetrwał, więc teraz szuka doznań i dobrej zabawy.
  • Dominika Bereś – kobieta, która uwielbia być w centrum uwagi. Po tym, jak skończyła 5 letni związek, wyjechała do Włoch, gdzie odkryła swoją flirciarską stronę. Uwielbia podrywać i zdarza się jej złamać komuś serce.
  • Jędrzej Arian – inżynier budownictwa, hobbistycznie siatkarz i uwielbiający rywalizację mężczyzna. Często się zakochuje, jednak ma już dość zawodów i niezobowiązujących romansów – teraz jest gotowy na poważną relację.
  • Bartosz Pankowski – student zarządzania, trener personalny, model, barber i fotograf. Cały czas szuka swojej drogi zawodowej, a także miłości, w którą powoli zaczyna wątpić. Kilka dni przed wysłaniem zgłoszenia do programu, zakończył szósty związek.

Teorie internautów

Użytkownicy Instagrama zwrócili uwagę na to, że Dominika jest bardzo naturalna i nie wygląda, jakby korzystała z usług medycyny estetycznej. W komentarzach pojawiły się teorie, że przez to odpadnie jako jedna z pierwszych.

Coś czuję, że niestety odpadnie jako jedna z pierwszych. Naturalne dziewczyny tak miały ostatnio – napisała internautka.

Jak będzie naprawdę? Tego dowiemy się już w marcu! Premiera nowych odcinków zaplanowana jest na 4 marca 2024, a oglądać je będzie można na antenie TVN 7 oraz w Playerze.

Oceń ten artykuł 0 0