"Ona by tak chciała służyć ze mną" kolejną przeróbką popularnej piosenki! To nagranie podbija sieć [WIDEO]

Ronnie Ferrari i jego utwór pt.: "Ona by tak chciała" odniósł spektakularny sukces. Nic więc dziwnego, że powstało mnóstwo przeróbek, a ostatnia z nich z pewnością pozostanie w pamięci słuchaczy jeszcze przez długi czas! Wszystko za sprawą nowej wersji utworu prosto od... ministrantów!

Ona by tak chciała służyć ze mną” nową przeróbką

O tym, że utwór, który zaprezentował swoim słuchaczom Ronnie Ferrari, szybko stał się hitem, wiadomo już od kilku miesięcy. Piosenka zatytułowana: „Ona by tak chciała” wprawdzie zdobyła zarówno mnóstwo przeciwników, jak i zwolenników, ale przede wszystkim stała się jednym z najchętniej wyszukiwanych kawałków mijającego roku. Nic więc dziwnego, że do czekała się wielu przeróbek, a o ostatniej z nich jest bardzo głośno! Nad wspomnianym hitem postanowili bowiem pochylić się… ministranci z Katowic! W Internecie pojawiła się bowiem produkcja Ministranckiej Wytwórni Muzycznej, będąca zmodyfikowaną wersją piosenki, a opowiada ona o… służbie liturgicznej!

„Nasza parodia została stworzona w celach humorystycznych przez prawdziwych ministrantów, a nie jakichś podrabiańców i nie ma na celu nikogo obrazić”

– czytamy w opisie pod wspomnianą produkcją.

„To będzie hit każdej zakrystii”

Teledysk do utworu pt.: „Ona by tak chciała służyć ze mną” zostały zrealizowane na terenie dwóch parafii:

  • św. Szczepana w Katowicach-Bogucicach,
  • św. Antoniego z Padwy w Dąbrowce Małej

O tym, że piosenka spotkała się z ogromnym zainteresowanym internautów, świadczyć może liczba odsłon na serwisie YouTube; od wczoraj przeróbkę obejrzano ponad 140 tysięcy razy! Pojawiło się również mnóstwo pozytywnych komentarzy, w których użytkownicy sieci m.in. gratulowali autorom pomysłu:

„To będzie hit każdej zakrystii”

„Oryginał powstał tylko po to, aby kiedyś został stworzony TEN cover”

„Chciałbym to oficjalnie ustanowić hymnem Ministrantów”

„Chłopaki, mam nadzieje, że to dopiero początek i jeszcze cos nagracie!”

„Tekst tekstem, ale jak świetnie dopracowany teledysk. Gratulacje Panowie! Czapki z głów.”

– czytamy pod teledyskiem. A wam, jak podoba się taka przeróbka hitu: „Ona by tak chciała”? Dajcie znać w komentarzu!

Przeróbka hitu: "Mama ostrzegała" na pielgrzymce! Jak w takiej wersji brzmi piosenka disco polo? [WIDEO]
"Mama ostrzegała" to utwór disco polo, który z dnia na dzień zyskuje coraz większą popularność! Nic więc dziwnego, że to...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "Ona by tak chciała służyć ze mną" kolejną przeróbką popularnej piosenki! To nagranie podbija sieć [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze