Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers odsłania pośladki w skąpym bikini. "Piękne ciało" [ZDJĘCIE]

Na Instagramie Pameli Stefanowicz z Fit Lovers rządzi lato! Współtwórczyni znanego duetu właśnie wrzuciła na swój Instagram gorącą fotografię, na której pozuje w bikini. Skąpy strój naprawdę sporo odsłonił!

Pamela Stefanowicz z Fit Lovers w bikini

Pamela Stefanowicz to bez wątpienia jedna z aktywniejszych użytkowniczek mediów społecznościowych. To właśnie w sieci celebrytka i jej ukochany – Mateusz Janusz – rozpoczęli swój cykl na kanale: „Fit Lovers”, który wciąż cieszy się olbrzymią popularnością. Oczywiście rozpoznawalność przyniosła ze sobą także całkiem pokaźną armię fanów, którzy chętnie sprawdzają, co słychać w życiu ich ulubionej pary. Z odpowiedzią spieszą sami „Fit Loversi”, którzy dbają o to, by ich instagramowe profile były wypełnione po brzegi nowymi fotografiami. Ostatnio Pamela postanowiła powrócić pamięcią do niedawnego wyjazdu, publikując wspomnieniową, wakacyjną fotkę.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez PAMELA STEFANOWICZ (@pamelastefanowicz)

Komplementy pod najnowszym zdjęciem Pameli Stefanowicz na Instagramie

Pamela Stefanowicz wrzuciła do sieci zdjęcie, na której pozuje w skąpym bikini. Pikanterii dodaje również fakt, iż bohaterka ujęcia stanęła tyłem do aparatu, tym samym eksponując pośladki. W opisie do wspomnianego kadru sama Pamela przyznała, iż lubi to zdjęcie, ponieważ przypomina jej najlepszy wyjazd ever. Internauci z kolei nie omieszkali pozostawić po sobie śladu w komentarzach, w których oczywiście dominowały komplementy:

Ale śliczne zdjęcie,

Sztos!

Super figura,

Świetne ujęcie. I strój podkreślający dzikość miejsca kapitalnie,

Pamela forma życia, prawda? Piękne ciało.

A Wy, poczuliście już wakacyjny klimat?

Mateusz z FitLovers kompletnie nago! Celebryta rozgrzał fanki. „I teraz wszyscy muszą przybliżyć zdjęcie” [FOTO]
Duet FitLovers to prawdziwe gwiazdy polskiego Internetu! Pamela i Mateusz często dzielą się na Instagramie zdjęciami z zagranicznych wakacji. Tym razem para odważyła się na pokazanie śmiałego kadru, na...

Oceń ten artykuł 13 82

Ogólna ocena Pamela Stefanowicz z duetu Fit Lovers odsłania pośladki w skąpym bikini. "Piękne ciało" [ZDJĘCIE] to: 13% / 100%, uzyskana z: 95 głosów.
Komentarze