Personel linii lotniczych szarpał się z pasażerami. Poszło o królika. Nagranie obiegło sieć! [WIDEO]

Futrzasty Alfred wraz ze swoimi opiekunami podróżował do Irlandii. Właściciele królika otrzymali, wydane przez brazylijski sąd, pozwolenie na przewóz zwierzęcia w kabinie samolotu. Na lotnisku doszło jednak do ostrej wymiany zdań między pasażerami a pracownikami linii lotniczych, którzy nie chcieli wyrazić na to zgody. Kłótnie przerodziła się w bójkę. Film ze zdarzenia trafił do sieci. Jak skończyła się ta historia?

Szarpanina na lotnisku

Jak informuje dziennik "Algemeen Dagblad", do nieprzyjemnych wydarzeń doszło w trakcie odprawy. Brazylijscy pasażerowie podróżowali z Sao Paulo do Dublina przez amsterdamskie lotnisko Schiphol. W porcie Guarulhos (GRU) niedaleko Sao Paulo doszło do wymiany zdań, która następnie przerodziła się w bójkę. Spór dotyczył królika o imieniu Alfredo. Jego właściciele chcieli przewieźć swojego futrzastego przyjaciela na pokładzie samolotu. Mimo tłumaczeń i specjalnego pozwolenia, wydanego przez brazylijski sąd, personel nie wyrażał na to zgody. Na nagraniach opublikowanych w sieci, można zauważyć, że pomiędzy podróżnymi a pracownikami linii lotniczych doszło do szarpaniny.

Puchaty Alfred ma się dobrze

Do sprawy odniosły się same linie lotnicze, które podkreślają, że firma potępia wszelkie formy przemocy i bardzo żałuje zaistniałego incydentu. Rzeczniczka tłumaczy, że linie nie wyrażają zgody na przewóz w kabinie samolotu zwierząt innych, niż psy i koty.

Pracownicy byli przekonani, że nie mogą się zgodzić na przewóz królika – dodaje.

Puchaty Alfred wylądował w sobotę na lotnisku w Amsterdamie i następnie wyruszył w dalszą podróż do Irlandii. Jego opiekunowie opublikowali w mediach społecznościowych wpis, w którym wyjaśniają, że zwierzę ma się dobrze

Kot "spowodował" wypadek na S5. Uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany
Kot doprowadził do dachowania samochodu na drodze ekspresowej S5. W pewnym momencie wskoczył na podszybie i zasłonił widok kierowcy. Uciekł z miejsca zdarzenia. Zbieg nosi na futrzastym ciele plamki w kształcie serca. Kolor - biały. Pupila poszukują...

Źródło: PAP / Marek Zając/RMF24

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze