hity na MAXXa
hity na MAXXa

Rihanna na rozkosznych zdjęciach z synami. Tak wyglądają dzieci gwiazdy!

Rihanna niedawno urodziła drugie dziecko. Jak wyglądają jej synowie? Odpowiedź przynosi Instagram, a ściślej: najnowsza galeria zdjęć z piosenkarką w roli głównej. Na kadrach znalazły się także jej pociechy.

Rihanna – dzieci

Informacja o tym, że Rihanna i jej partner – A$AP Rocky – spodziewają się drugiego dziecka, dość późno trafiła do mediów. Piosenkarka radosną nowinę ogłosiła w momencie, gdy ciążowe krągłości były już doskonale widoczne. W lutym br. – na finale Super Bowl – RiRi zaprezentowała się w stroju podkreślającym jej błogosławiony stan.

Od tamtej pory w mediach raz po raz pojawiały się doniesienia o tym, że gwiazda została mamą, a jej pierwszy syn: RZA Athelston Mayers – starszym bratem. Sama zainteresowana, chroniąc swoją prywatność, nie potwierdzała ani nie dementowała tych plotek. Jak donosiły zagraniczne portale, Rihanna i A$AP Rocky mieli powitać na świecie kolejnego chłopca na początku sierpnia. Portal TMZ podawał, że jego imię miało zaczynać się na literę „R”. Niedługo później pojawiły się kolejne szczegóły, a teraz światło dzienne ujrzały pierwsze zdjęcia całej czwórki!

Rihanna i A$AP Rocky z dziećmi – Instagram

Magazyn „Vanity Fair” opublikował na Instagramie nowe fotografie, na których Rihanna i jej partner pozują wraz z dziećmi. Twarze maluchów są doskonale widoczne! Chłopcy śmiało bowiem pozowali do ujęć, będąc niemal tuż przed obiektywem.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vanity Fair (@vanityfair)

Jakie imię nosi drugi syn wokalistki z Barbadosu? Jak zdradza opis zamieszczony do wspomnianych kadrów, to Riot Rose. Całej rodzinie życzymy wszystkiego dobrego!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

Krzysztof Ibisz z rocznym synkiem na rękach. Pierwsze urodziny Borysa świętował wśród straganów
Krzysztof Ibisz pokazał na Instagramie, jak świętował pierwsze urodziny swojego najmłodszego syna: Borysa. Tato i syn mieli okazję m.in. wysłuchać wyjątkowego, ulicznego koncertu. Wszystko się nagrało!

Oceń ten artykuł 0 1