"Skandaliczne zachowanie" Izabelli Krzan. Naprawdę robi to na wizji?!

Izabella Krzan i Tomasz Kammel to jeden z najbardziej lubianych duetów w programie "Pytanie na Śniadanie". Prowadzący uwielbiają z siebie żartować i nagrywać razem humorystyczne materiały zza kulis. Ostatnio prezenter telewizyjny opisał w sieci "skandaliczne zachowanie" swojej ekranowej partnerki.

Izabella Krzan w „Pytaniu na Śniadanie”

Izabella Krzan jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek. Tytuł Miss Polonia 2016 pozwolił jej ziścić marzenia o pracy na wizji. Widzowie doskonale znają ją z programów takich jak: „Pytanie na Śniadanie”„Koło fortuny” czy „Kamper Polska”. Doskonale odnajduje się także jako prowadząca imprez sylwestrowych. Niedawno otrzymała kolejne zawodowe wyzwanie: wraz z Sandrą Kubicką została prowadzącą nowego show TVP „Rytmy Dwójki”.

Skandaliczne zachowanie Izabelli Krzan? Tomasz Kammel opublikował żartobliwy wpis

Izabella Krzan nie ukrywa, że kocha swoją pracę. Na Instagramie chętnie publikuje materiały ze studia „Pytanie na Śniadanie”. Na wielu z nich towarzyszy jej Tomasz Kammel, z którym tworzy elektryzujący duet. Wyraźnie widać, że świetnie się dogadują, a widzowie uwielbiają spędzać z nimi swoje poranki. Prowadzone przez nich wydania śniadaniówki ciszą się dużym zainteresowaniem

Tym razem to Tomasz Kammel opublikował wpis z przymrużeniem oka. Opisał w nim, jak Izabella zachowuje się na planie. Wśród jej „przewinień” znalazł się duży apetyt na wizji czy ciągłe żarty z jego wieku. Na koniec poprosił ją o to, aby… robiła to nadal.

I znowu nasze szaleństwa w porannym paśmie @pytanienasniadanie wygenerowały petardyczną oglądalność. Dziękujemy Wam za to w imieniu swoim (Izy i moim) oraz każdej osoby w redakcji, w reżyserce, na planie, słowem KAŻDEGO kto buduje z nami ten sukces. Dziękujemy!!! PS. @izabellakrzan bardzo dużo jesz na wizji, ciągle nabijasz się z mojego wieku, opowiadasz świńskie kawały, ogólnie skandalicznie się zachowujesz. Dlatego mam tylko jedną prośbę - rób tak dalej - napisał Tomasz Kammel.

Czy wy również uwielbiacie ten duet?

Izabella Krzan i Tomasz Kammel "przyłapani" na nagraniach zza kulis "Pytania na śniadanie". "Piękna para" [WIDEO]
Izabella Krzan i Tomasz Kammel to duet doskonale znany widzom "Pytania na śniadanie". Gospodarze porannego show zdradzili w sieci, jak spędzają czas między wejściami "na żywo". Zobaczcie sami!

  
Oceń ten artykuł 0 4