"Skazana 2". Kiedy premiera? W obsadzie nie zabraknie nowych twarzy!

"Skazana" okazała się ogromnym hitem Playera. Niedawno zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu serialu z Agatą Kuleszą w roli głównej. Kiedy pojawią się nowe odcinki?

"Skazana" – o czym jest serial?

"Skazana" to polski serial, który opowiada o sędzi Alicji Mazur (w tej roli Agata Kulesza). Kobieta, która jest znana z surowych wyroków, w pewnym momencie zostaje oskarżona i skazana za zabójstwo, którego nie popełniła. Niewinna Alicja trafia do więzienia i próbuje poradzić sobie z nienawiścią ze strony osadzonych, na których sama wcześniej wydała wyrok. Przy życiu w zakładzie karnym trzyma ją tylko nastoletnia córka i chęć odnalezienia tych, którzy ją wrobili.

"Skazana" – co wydarzy się w drugim sezonie?

Finał pierwszego sezonu "Skazanej" był pełny emocji. Alicja Mazur wydostała się z więzienia i skonfrontowała z Pawłem, który wrobił ją w morderstwo. Zdemaskowanie męża dało jej nadzieję na wyjście na wolność. Niestety, kobieta będzie musiała stawić czoła kolejnemu wyzwaniu. Hanka chce przyznać się do postrzelenia ojczyma i ponieść konsekwencje, mimo nacisków ze strony Serafina. Czy Alicja zostanie w więzieniu, aby ratować swoją córkę? Tego dowiemy się w drugim sezonie!

"Skazana 2" – nowe gwiazdy w obsadzie!

"Skazana" zyskała ogromną popularność w serwisie Player. Dlatego podjęcie decyzji o wyprodukowaniu drugiego sezonu serialu było kwestią czasu. Pod koniec lutego zakończyły się zdjęcia do kontynuacji hitowej produkcji. Wiemy już, że w nowych odcinkach "Skazanej" nie zabraknie aktorów znanych z pierwszego sezonu! Do obsady dołączą: Konrad Eleryk, Jacek Beler, Wiktoria Gorodeckaja oraz Olga Rayska. W serialu pojawi się również Adam Woronowicz.

"Skazana 2" – kiedy premiera?

Kiedy premiera drugiego sezonu "Skazanej"? Na ten moment wiadomo, że nowe odcinki serialu trafią do serwisu Player jesienią tego roku. Kontynuacja produkcji będzie składała się z ośmiu odcinków. Nie możecie się już doczekać?

"Top Model" wraca do TV. Znamy pierwszego kandydata! Kiedy premiera?
"Top Model" wkrótce wróci na antenę. We wrześniu TVN pokaże pierwszy odcinek jedenastej edycji popularnego show. Znamy pierwszego kandydata, który weźmie udział w programie!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze