Spokój plażowiczów został zakłócony przez spadający klif. Wszystko zostało nagrane! [WIDEO]

Ogromny fragment klifu runął na plażę w momencie, kiedy nieopodal wypoczywali ludzie. Zjawisko robi duże wrażenie tym bardziej, że moment runięcia klifu udało się nagrać. Zobaczcie sami!

Osunięcie się klifu w Anglii

Rano, 8 sierpnia w Anglii, dokładniej w Sidmouth, w hrabstwie Devon. Na tamtejszym wybrzeżu wypoczywali ludzie, którzy nagle zostali świadkami niezwykłego zdarzenia. Tuż obok nich oberwał się fragment klifu, który natychmiast runął na plażę. W obrębie spadających skał nie znalazł się żaden przechodzień, dlatego na szczęście nikomu nie stała się krzywda. Całe zajście zostało nagrane. Na filmie widać spadający klif i ogromną chmurę kurzu, która unosi się zaraz po zderzeniu z plażą.

Przyczyna osunięcia

Zgodnie z informacjami podanymi przez "Daily Mail", zjawiskowy upadek części klifu jest efektem wysokich temperatur i nawiedzających Wielką Brytanię fal upałów:

Wysokie temperatury spowodowały serię osunięć ziemi wzdłuż tej części wybrzeża. Mniejsza skała oderwała się już dwa tygodnie temu – czytamy na stronie "Daily Mail"

Miejscowe służby apelują do wszystkich przebywających w okolicach ludzi, aby nie spacerowali w pobliżu klifów, ponieważ mogą one się w każdej chwili zawalić, taka sytuacja może skończyć się tragedią:

Proszę nie przechadzać się w okolicach East Beach, było tam kilka osunięć klifów dzisiaj. Mogą zdarzyć się w każdej chwili, bez żadnego ostrzeżenia. Najbezpieczniej jest trzymać się od nich z daleka. Dziękujemy.

Nowe nagrania z erupcji islandzkiego wulkanu! Musisz to zobaczyć! [WIDEO]
Od dwóch dni w sieci pojawiają się nowe materiały foto i wideo, które przedstawiają erupcję islandzkiego wulkanu Geldingadalir. Żywioł rozszalał się na dobre!

Dron nagrał erupcję wulkanu. Nagranie jest niesamowite! [WIDEO]
Na jednym z nagrań zamieszczonych w sieci możemy zobaczyć erupcję wulkaniczną z niezwykłej pespektywy: z lotu ptaka! Jest to możliwe dzięki dronowi, który nagrał wznoszącą się...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze