Ta ciężarówka nie miała szans z gaurem Staranował ją! [WIDEO]

Kierowca pewnej ciężarówki przekonał się, że nie warto zadzierać z gaurem! Zwierzę stanęło naprzeciw samochodu, rozpędziło się i uderzyło, co prawie skończyło się przewróceniem całego pojazdu!

Gaur uderzył w samochód

Do sieci trafiło niezwykłe nagranie, które po raz kolejny pokazuje, jaką niezwykłą siłą dysponują zwierzęta. Bohaterem wideo jest gaur broniący swojego terytorium. Jest noc, a przed nagrywającym widzimy niewielką ciężarówkę. Pojazd zaczyna cofać, ponieważ na swojej drodze napotkał gaura. Jest już jednak za późno na jakąkolwiek reakcję. Zwierzę przygotowuje się do ataku, nabiera rozpędu i całą siłą uderza w samochód. Pojazd podnosi się i niemal przewraca na drugą stronę! Co za siła! Gaur tuż po uderzeniu odchodzi, a samochód z impetem upada. To wideo pokazuje, że w przypadku spotkania na swojej drodze dzikiego zwierzęcia trzeba koniecznie zachować środki ostrożności!

Nagranie pojawiło się na twitterowym profil WildLense Eco Fundation, która przypomniała o tym, żeby nigdy nie lekceważyć gaura i w przypadku spotkania go, zachować bezpieczną odległość.

Gaur – potężny ssak

Gaur to zwierzę, które jest również nazywane żubrem indyjskim. Zamieszkuje południową i południowo-wschodnią Azję. To największy przedstawiciel dzikiego bydła. Jest bardzo silny i masywny, długość jego ciała może wynosić nawet ponad 3 metry. Masa samców może wynieść nawet 1500 kilogramów. Gaur posiada bardzo silną głowę, na której znajdują się rogi. Uderzenie ssaka o takiej masie jest naprawdę potężne i bardzo imponujące. Nic dziwnego że samochód nie miał szans w starciu z gaurem!

Warto dodać, że gaur znajduje się na liście gatunków narażonych na wyginięcie.

Płynęli łodzią, gdy nagle z wody wyłonił się ten olbrzym. Prawie ich zmiażdżył! [WIDEO]
Nagranie, które trafiło do sieci, naprawdę mrozi krew w żyłach! Uczestnicy rejsu łodzią byli świadkami nieprawdopodobnego spotkania! Tuż obok z wody wyskoczył ogromny wieloryb!

Kierowca mknie przez autostradę z aligatorem na zderzaku [FOTO]
Zdjęcie z Florydy zszokowało internautów. Jeden z kierowców poruszających się po autostradzie przewoził na swoim zderzaku... aligatora! To coś absolutnie niewiarygodnego!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze