"Taniec z Gwiazdami". Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę. Co się stało?

Iwona Pavlović zaliczyła wpadkę w czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Na słowa jurorki natychmiast zareagował Andrzej Grabowski. Co się stało?

"Taniec z Gwiazdami 13". Michał Mikołajczak nie zachwycił jurorów

Za nami czwarty odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy mieli okazję zabrać widzów w sentymentalną podróż do rodzinnych miejscowości. Michał Mikołajczak przeniósł publiczność do Zelowa – niewielkiej miejscowości w woj. łódzkim. Aktor zatańczył z Julią Suryś energetycznego jive'a. Niestety, ich występ nie przypadł do gustu jurorom.

Grał pan w "Wyzwoleniu" i tak sobie myślę, że powinien być pan bardziej wyzwolony. Powinien pan odpiąć wrotki, zrobić zamieszanie

– skomentował Andrzej Piaseczny.

"Taniec z Gwiazdami 13". Wpadka Iwony Pavlović

Iwona Pavlović podczas oceny pary zaliczyła drobną wpadkę. Jurorka pomyliła imię Michała Mikołajczaka i nazwała go Mikołajem. Jej kolega z jury, Andrzej Grabowski, natychmiast zareagował na te słowa i chrząknął, dając sygnał Iwonie, że popełniła błąd. Po chwili Pavlović przekręciła jeszcze nazwisko aktora, nazywając go Mikołajczykiem.

Z dużej chmury mały deszcz, bo wydawało się, że będzie "wow" [...]. Natomiast jak tańczyłeś, miałam ochotę powiedzieć: "Oh my God. Jaka piękna tragedia"

– oceniła jurorka.

Grabowski w swoim komentarzu zwrócił jeszcze uwagę na mimikę aktora. Ostatecznie na tabliczkach pojawiła się najsłabsza nota w tym odcinku, czyli 21 punktów.

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto odpadł w czwartym odcinku?

W czwartym odcinku "Tańca z Gwiazdami" z programem pożegnali się Agnieszka Litwin i Dominik Rudnicki-Sipajło. W rywalizacji o Kryształową Kulę pozostało już tylko siedem par. Przypomnijmy, że show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" można oglądać w poniedziałki o 20:05 na antenie Polsatu.

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zostali rodzicami! Prezenter otrzymał wyjątkowy prezent od ekipy "TzG" [WIDEO]
Krzysztof Ibisz został ojcem! Prowadzący program: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" i jego żona - Joanna Kudzbalska - powitali na świecie ich pierwsze dziecko. Podczas przygotowań do kolejnego odcinka "TzG"...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze