Taylor Swift i Wiz Khalifa wspólnie wykonali piosenkę "See You Again"!

Taylor Swift koncertuje w ramach światowej trasy, promującej jej album "1989". 9 września gwiazda wystąpiła w Houston w Teksasie, a na scenie dołączył do niej Wiz Khalifa!

Taylor Swift to ostatnio najgorętsze nazwisko w show-biznesie. Gwiazda jest właśnie w trakcie trasie koncertowej, a na każdym jej występie pojawia się wyjątkowy gość! Wcześniej piosenkarce towarzyszyli między innymi Alanis Morissette, Avril Lavigne, Little Mix, Beck, St Vincent i aktorka Lisa Kudrow.

W czasie koncertu w Houston do piosenkarki dołączył na scenie słynny raper Wiz Khalifa i para wykonała razem wielki przebój „See You Again” poświęcony pamięci tragicznie zmarłego aktora Paula Walkera. Taylor wykonywała partie wokalne, które w oryginale śpiewał Charlie Puth.

And I'll tell you all about it when I see you again...

A video posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

Piosenka  „See You Again” znalazła się na ścieżce dźwiękowej filmu „Furious 7” i jest hołdem złożonym Paulowi Walkerowi. Aktor, odtwórca roli Briana O'Connera w serii filmów „Szybcy i wściekli” zginął tragicznie w wypadku samochodowym w 2013 roku. „See You Again” to opowieść o dziedzictwie Paula Walkera i jego przyjaźni z aktorem Vinem Dieselem.

Oto oryginalna wersja tego wzruszającego przeboju:

Oceń ten artykuł 13 1

Ogólna ocena Taylor Swift i Wiz Khalifa wspólnie wykonali piosenkę "See You Again"! to: 92% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.
Komentarze