Uczestniczka "Love Island" tuż po operacji nosa. Jagoda zaprezentowała nos i opuchniętą twarz

Jagoda wzięła udział w 7. edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości". Niedawno wspomniana Islanderka postanowiła poprawić swoją urodę i przeszła zabieg. Jak wygląda po korekcie nosa? Pokazała to na najnowszym wideo.

Jagoda i Beata z „Love Island 7” zaingerowały w wygląd

Uczestnicy programu: „Love Island. Wyspa miłości”, a ściślej: ich dalsze losy, wzbudzają spore zainteresowanie wśród fanów randkowego formatu. Za nami finał 8. edycji – minioną odsłonę „LI” wygrali Laura oraz Armin. Wiadomo także, że będzie nowy sezon – trwają castingi do 9. odsłony.

Produkcja "Love Island" szuka nowych uczestników. Pytanie o dzieci to dopiero początek!
Już wiadomo, że będzie nowy sezon programu: "Love Island. Wyspa miłości"! Produkcja zaprasza na castingi do telewizyjnego projektu. Aby zostać uczestnikiem, należy wypełnić specjalny formularz internetowy. Na jakie pytania...

„Love Island” daje bohaterom szansę nie tylko na znalezienie „drugiej połówki”, ale też na nawiązanie przyjaźni. Wiele wskazuje na to, że „nić porozumienia” połączyła Islanderki biorące udział w 7. edycji. Beata i Jagoda razem weszły do hiszpańskiej willi, wzbudzając zainteresowanie pozostałych uczestników. Pierwsza z pań na „Wyspie miłości” poznała Kamila, z którym jest do dziś w związku. Jagoda miała nieco mniej szczęścia – jej relacja z Wojtkiem niestety nie przetrwała.

Wspomniane panie nie tylko wciąż mają ze sobą kontakt, ale też wspólnie wybrały się do Turcji, by tam… poprawić swoją urodę! Islanderki oddały się w ręce specjalistów, a o efektach opowiedziały na Instagramie.

Jagoda z „Love Island” o operacji nosa

Z aktywności Beaty oraz Jagody na Instagramie wynika, że pierwsza z pań zdecydowała się na operację biustu, a druga – na korektę nosa. Jagoda zaprezentowała się z opuchniętą twarzą, na której pojawiły się również siniaki.

(…) Jestem czwarty dzień po operacji (…). Pojawiły się nowe kolorki – taki odcień żółtego. Jestem bardzo mocno opuchnięta. Obrzęk zaczął się przemieszczać w okolice policzków, więc wyglądam jak mały chomik. Zastanawiałam się, czy się wam dziś nagrywać, ale myślę, że najważniejsza jest autentyczność – żebyście wiedzieli, jak to wszystko wygląda (…) – relacjonowała w czwartkowych nagraniach.

Uczestniczka "Love Island" tuż po operacji nosa. Jagoda zaprezentowała nos i opuchniętą twarz

Fot. InstaStory jagodagromala

Islanderka wspomniała także o tym, jak się czuje:

(…) Najbardziej denerwujące dla mnie są policzki teraz, bo są bardzo opuchnięte. Natomiast się cieszę, bo widzę lepiej na oczy: siniaki zaczynają mi „schodzić”. A poza tym wszystko jest okej.

Oglądaliście „Love Island” z Jagodą i Beatą?

Uczestniczka "Love Island" tuż po operacji nosa. Jagoda zaprezentowała nos i opuchniętą twarz

Fot. InstaStory jagodagromala

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Jagoda Love Island 7 (@jagodagromala)

Finaliści "Love Island 8" wywołali skandal tuż po finale. Karolina i Bartek nadal mają ze sobą kontakt?
Finał programu: "Love Island. Wyspa miłości" odbył się kilka tygodni temu, ale to, co działo się po nim, wywołało prawdziwą burzę w sieci. Głównymi bohaterami tej sytuacji byli Karolina i Bartek. Czy nadal mają ze sobą...

Oceń ten artykuł 0 0