Wacław Warchoł grał brata "BrzydUli". Dziś go nie poznacie! Jak teraz wygląda?

Wacław Warchoł zyskał rozpoznawalność dzięki roli Janka Cieplaka w serialu "BrzydUla". Od tamtej pory minęła już przeszło dekada. Jak dzisiaj wygląda młody aktor?

„BrzydUla” – kultowy serial powraca z nowym sezonem

„BrzydUla”, kultowy serial emitowany w latach 2008-2009 z Julią Kamińską w tytułowej roli, wkrótce powróci na ekrany z nowymi odcinkami. Po ponad dekadzie przerwy powstaje nowy sezon, w którym nie zabraknie większości aktorów z dawnej obsady. Będą także nowe twarze. Zdjęcia do trzeciej serii „BrzydUli” mają ruszyć już w czerwcu. Jeśli zaś wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już jesienią widzowie poznają dalsze losy bohaterów serialu. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

"BrzydUla" wraca po latach. TVN ujawnia, jak będzie wyglądać główna bohaterka!
"BrzydUla" powraca po ponad dekadzie przerwy. Stacja TVN w końcu oficjalnie potwierdziła te informacje, publikując pierwsze zdjęcie tytułowej bohaterki. Tak będzie wyglądała w nowym sezonie postać grana...

W nowej odsłonie Ula przekona się, że „i żyli długo, i szczęśliwie” istnieje jedynie w baśniach. W rzeczywistości za rogiem happy endu czają się zwykła codzienność, rozterki i życiowe zakręty. Nowa „BrzydUla” jest nie tylko dzieisęć lat starsza i bardziej doświadczona, ale ma też dużo więcej do stracenia. Bo teraz odpowiada nie tylko za siebie i swoją karierę, ale także za swoją rodzinę – męża i dzieci. Tymczasem Marek za wszelką cenę próbuje udowodnić światu, że sam – bez pomocy Uli – radzi sobie w zarządzaniu Febo&Dobrzański, co wychodzi mu raz lepiej, raz gorzej. Sytuacja zmienia się, kiedy los stawia na jego drodze Violettę

– ujawnił niedawno portal wirtualnemedia.pl.

Wacław Warchoł – jak wygląda dzisiaj serialowy Jan Cieplak?

Według informacji podanych przez wirtualnemedia.pl, w obsadzie nowego sezonu nie zabraknie większości aktorów znanych z poprzednich serii „BrzydUli”. Poza Julią Kamińską zobaczymy ponownie m. in. Filipa Bobka, Małgorzatę Sochę, Łukasza Garlickiego, Maję Hirsch, Mariusza Zaniewskiego, Łukasza Simlata, Marka Włodarczyka, Dorotę Pomykałę, Krzysztofa Czeczota, Dominikę Kluźniak oraz Wacława Warchoła.

Ten ostatni przed laty debiutował w „BrzydUli”. To właśnie rola Jana Cieplaka, brata głównej bohaterki, przyniosła mu rozpoznawalność. W 2008 roku, kiedy pierwsze odcinki „BrzydUli” trafiały na ekrany, Wacław Warchoł miał 17 lat. Na przestrzeni ostatnich lat zagrał w kilku filmach i serialach, m. in. „Instynkt”, „Plan B”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa” czy „Żmijowisko”. Aktor, który w lipcu tego roku skończy już 29 lat, od czasu debiutu w „BrzydUli” przeszedł również niemałą metamorfozę fizyczną. W ostatnim czasie sporo eksperymentował ze swoim wizerunkiem. Dziś ma odważną blond fryzurę. Jesteście ciekawi losów jego postaci w nowych odcinkach „BrzydUli”?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze