Wiktoria Gąsiewska w obcisłym body. Fani: "Jest Pani rewelacyjna" [ZDJĘCIA]

Na Instagramie 23-letniej artystki pojawiły się nowe zdjęcia. Zapierająca dech w piersiach publikacja niemal błyskawicznie skradła serca obserwatorów. "Jedne z twoich najładniejszych zdjęć", "Niezmiennie zachwycająca" - czytamy pod wspomnianym postem.

Wiktoria Gąsiewska - Instagram

Wiktoria Gąsiewska aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Publikowane przez nią treści cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internetowej widowni. Liczba obserwatorów gwiazdy na samym Instagramie sięga już 1,1 mln użytkowników. Młoda aktorka dzieli się swoją codziennością, kulisami planu zdjęciowego oraz chwilami spędzonymi w rodzinnym gronie.

W wirtualnej galerii zdjęć celebrytki nie brakuje także materiałów powstałych w ramach współpracy z markami. Wśród udostępnionych fotografii i krótkich nagrań znalazły się również efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych. 23-latka od czasu do czasu wciela się w rolę modelki i śmiało staje przed obiektywem. Za każdym razem spotyka się z masą: komplementów i pochlebnych opinii. Nie inaczej było i tym razem.

Wiktoria Gąsiewska podbija sieć!

Jeszcze jakiś czas temu aktorka podzieliła się filmem, na którym zaprezentowała fanom „backstage” jednego ze swoich fotograficznych projektów. Internauci mieli okazję podziwiać jej zmagania „od kuchni”. „Pięknie dziękuję za mega sesję razem, niedługo efekty” – podkreślał wówczas autor kadrów, @przemyslaw_maruszczyk.

Wiktoria Gąsiewska w gorącej sesji! Aktorka rozapla sieć. Fani: "Najpiękniejsza" [WIDEO]
Na Instagramie 23-letniej artystki pojawiło się nowe nagranie. Wiktoria Gąsiewska zaprezentowała fanom "backstage" swojej gorącej sesji zdjęciowej. Aktorka śmiało staje przed aparatem w różnorodnych, zmysłowych stylizacjach, a internauci...

Pierwsze ujęcia ze wspomnianego spotkania ujrzały światło dzienne. Artystka udostępniła serię trzech wyjątkowych zdjęć. Przed aparatem pozuje w czarnym, dopasowanym body. Kolejno: z rozwianymi włosami, delikatnym uśmiechem i tajemniczym spojrzeniem – podbija wirtualne serca użytkowników.

Coś pięknego;
Niezmiennie zachwycająca…;
Jedne z twoich najładniejszych zdjęć;
Przepiękna;
Wow;
Boskie foty;
Śliczna;
Jest Pani rewelacyjna;
Najlepsza – komentują internauci.

Zachwytom nie ma końca!

Kolejne zdjęcia po przesunięciu.

Wiktoria Gąsiewska - kariera

Wiktoria Gąsiewska, polska aktorka i osobowość telewizyjna, pojawiała się na ekranie jeszcze jako dziecko. Widzowie mieli okazję śledzić jej zmagania w produkcjach, wśród których wymienia się m.in.: „Na dobre i na złe”, „Jasminum”, „Katyń”, „Rodzinę zastępczą” oraz „Rodzinkę.pl”. Młoda artystka dorastała na oczach telewizyjnej publiczności. Wydaje się, że gwiazda stara się jak najlepiej wykorzystać: „swoje pięć minut” oraz zawodowe szanse. Bierze więc udział w coraz to kolejnych projektach.

Odbiorcy mogą kojarzyć ją z występów w serialach, filmach i popularnych programach: „Barwy szczęścia”, „Papiery na szczęście”, „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Krime Story. Love Story”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, „Dance, Dance, Dance”, „Szansa na sukces”, „Wielka ucieczka”. 

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Wiktoria Gąsiewska w obcisłym body. Fani: "Jest Pani rewelacyjna" [ZDJĘCIA] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze