Joanna Jędrzejczyk w różowym bikini. Pod gorącą fotografią posypały się komentarze od internautów z całego świata!

Ona wie, jak rozgrzać swoich fanów! Do internetowej galerii Joanny Jędrzejczyk na Instagramie trafiła słoneczna fotografia, na której zawodnicza MMA zaprezentowała się w różowym bikini! Pod gorącym kadrem posypały się komplementy od internautów z całego świata!

Joanna Jędrzejczyk w sieci

Joanna Jędrzejczyk to fenomenalna zawodniczka MMA, która dzięki swoim występom w organizacji UFC może cieszyć się dziś ogromnym gronem wielbicieli, nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Sportsmenka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami poprzez profile w mediach społecznościowych. Samą galerię kobiety na Instagramie obserwuje aktualnie prawie 2 miliony internautów!

Jędrzejczyk w bikini

Jędrzejczyk dzieli się tam z fanami różnorodnymi kadrami, zdradzając nieco szczegółów ze swojego zawodowego i prywatnego życia. Teraz na instagramowy profil sportsmenki i od niedawna także jurorki w programie „Dance dance dance” trafiła wyjątkowo gorąca fotografia! 33-latka rozpoczęła sezon na opalanie, pozując  w różowym bikini!

Plażowanie ogrodowe?! CZAS, START!

Fani na całym świecie

Niemałe osiągnięcia Jędrzejczyk spowodowały, że dziś kobieta ma swoich fanów na całym świecie! Pod najnowszą fotografią w stroju kąpielowym posypały się wirtualne serduszka i komentarze, nie tylko od fanów z Polski!

Wyglądasz przepięknie

I love you

Sempre più figa

MARRY ME! 

Świetne wyglądasz JJ. Pozdrawiam królową

Joanna Jędrzejczyk na zmysłowej fotografii prosto z wanny. „Kusząco pięknie”
Joanna Jędrzejczyk zachwyciła fanów! Zawodniczka MMA opublikowała w swojej internetowej galerii na Instagramie wyjątkowe zdjęcie prosto w wanny! Pod śmiałym kadrem posypały się komentarze.

Oceń ten artykuł 57 44

Ogólna ocena Joanna Jędrzejczyk w różowym bikini. Pod gorącą fotografią posypały się komentarze od internautów z całego świata! to: 56% / 100%, uzyskana z: 101 głosów.
Komentarze