Kathy Hill z teledysku do "Last Christmas" na nowych zdjęciach. Na głowie 66-letniej modelki króluje blond!

Teledysk do "Last Christmas" w święta cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a internauci chętnie powracają do miłosnej historii przedstawionej w klipie. A jak wygląda Kathy Hill, która pojawiła się we wspomnianym wideo? Sprawdziliśmy!

Teledysk do „Last Christmas”. Jak wygląda dziś Kathy Hill?

„Last Christmas” to niekwestionowany świąteczny hit! Tekst do utworu rokrocznie wybrzmiewa praktycznie wszędzie, towarzysząc słuchaczom przy przedświątecznych przygotowaniach oraz w czasie samych świąt. Zespół Wham! stworzył piosenkę opowiadającą historię nieszczęśliwej miłości, a wszystko rozgrywa się w wyjątkowym czasie. Autorem słów do wspomnianego kawałka jest George Michael, a „Last Christmas” po raz pierwszy oficjalnie wybrzmiało w 1984 roku. Wokalista zespołu Wham! zagrał także główną rolę w klipie, który do tej pory jest chętnie odtwarzany przez użytkowników sieci. Dawną ukochaną głównego bohatera zagrała brytyjska modelka Kathy Hill; w momencie kręcenia wideo miała 28 lat. A jak wygląda dziś?

Kathy Hill na Instagramie

Kathy Hill z pewnością nie spodziewała się, że teledysk do „Last Christmas” przyniesie jej aż taką rozpoznawalność. W nagraniu pojawiła się jako urocza brunetka z lekko kręconymi włosami. Obecnie Hill ma 66 lat i niezmiennie czaruje swoim uśmiechem. Modelka wprowadziła sporą zmianę w swoim wyglądzie, decydując się na jasny kolor włosów. Wciąż hipnotyzuje spojrzeniem, przyciągając internetową publiczność jak magnes. Kathy Hill aktywnie działa bowiem na Instagramie, gdzie jej poczynania śledzi ponad pięć i pół tysiąca użytkowników sieci. To właśnie tam modelka chętnie publikuje rozmaite kadry, prezentując się w różnych wydaniach. Hill jest aktywna zawodowo, a ujęcia przedstawiające jej działalność w świecie modelingu zbierają mnóstwo pochwał. Z drugiej strony w instagramowej galerii fotografii nie brakuje nieco bardziej prywatnych migawek np. z wakacji.

Od czasu do czasu Kathy Hill powraca również pamięcią do wspomnianego już „Last Christmas”, publikując kadry z teledysku. A Wy, ile razy słyszeliście już ten kawałek w przeciągu ostatnich kilku tygodni?

Święta bez spięć. Na te 5 tematów lepiej nie rozmawiać przy stole
W Święta cała rodzina skupiona jest na wzajemnych relacjach. Jest znacznie więcej spotkać i rozmów przy stole, nie tylko z najbliższymi, ale i z dalszymi krewnymi, którzy przyjeżdżają...

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Kathy Hill z teledysku do "Last Christmas" na nowych zdjęciach. Na głowie 66-letniej modelki króluje blond! to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.