Magda Steczkowska odsłania nogi i wspomina rajskie wakacje. "Nogi ma Pani obłędne"

Magda Steczkowska chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami ze swojego życia. Teraz postanowiła powspominać niedawne wakacje na Zanzibarze. Wokalistka opublikowała kadr, na którym odsłoniła swoje zgrabne nogi.

Magda Steczkowska na Instagramie

 

Magda Steczkowska jest znaną polską wokalistką, a prywatnie młodszą siostrą Justyny Steczkowskiej. Dała się także poznać jako uczestniczka takich programów, jak „Twoja twarz brzmi znajomo”, czy „Ameryka Express”. Gwiazda kontakt ze swoimi fanami utrzymuje dzięki mediom społecznościowym, na których jest bardzo aktywna. Teraz pochwaliła się zdjęciem ze swoich ostatnich wakacji.

Magda Steczkowska odsłoniła nogi

Magda Steczkowska zaledwie dwa dni temu wróciła z wakacji, które wraz z mężem spędziła na Zanzibarze. Piosenkarka już zdążyła zatęsknić za rajskimi widokami i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała swoje zgrabne nogi na tle oceanu. Przy okazji piosenkarka zapowiedziała swoją nową płytę.

Minęły dopiero dwa dni od naszego powrotu z raju a już tęskno... Na szczęście w domu przywitało nas piękne słońce i z radością odpaliliśmy nasze naładowane akumulatory. Pracy mnóstwo, ale radość ogromna bo przygotowuję dla Was...NOWĄ PŁYTĘ

- napisała pod zdjęciem

Pod kadrem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani są zachwyceni nie tylko zapowiedzianą płytą Magdy, ale także ochoczo komentują jej nogi

Jaka płyta? Nogi! Nogi! Nogi!

U Pani wszystko jest super, super płyty, super mąż, super podróże, super nogi

Pani Magdo nogi to ma Pani obłędnie wspaniałe

Co tam wakacje, było minęło, mieć takie nogi na stałe... 

- komentowali internauci

Oceń ten artykuł 8 6

Ogólna ocena Magda Steczkowska odsłania nogi i wspomina rajskie wakacje. "Nogi ma Pani obłędne" to: 57% / 100%, uzyskana z: 14 głosów.