Magda Steczkowska pochwaliła się zdjęciem z córką. "Jak dwie krople wody"

Nadszedł czas, kiedy Magda Steczkowska musi pogodzić się z tym, że jej najstarsza córka opuszcza rodzinne gniazdo. Piosenkarka pochwaliła się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z 18-letnią Zosią. W komentarzach nie zabrakło komplementów i zdań, że kobiety wyglądają jak siostry.

Czas na studia

Magda Steczkowska i Piotr Królik wzięli ślub 19 lat temu, a owocem ich związku są trzy córki: Zofia, Michalina i Antonina. Teraz najstarsza z nich - Zosia opuszcza dom i rozpoczyna studia. Z tej okazji na Instagramie piosenkarki pojawiły się zdjęcia, na których gwiazda pochwaliła się piękną 18-letnią córką i złożyła jej życzenia z okazji rozpoczęcia akademickiej przygody.

Moja mała córeczka...studentka - jak to możliwe? Przecież dopiero co byłaś taka malutka @zosjelka...chyba nigdy się do tego nie przyzwyczaję. Z drugiej strony, ta dorosła, piękna kobieta napawa mnie dumą i radością. Fajnie jest pogadać z Zosią o ważnych sprawach tego świata, wypić kawkę, pójść na zakupy i kupić sobie stylówki w tym samym sklepie dla matki i córki. Niech Ci córeczko, na tych studiach dobrze będzie i choć czasy trudne i niespokojne, Ty miej spokój w swoim sercu i pamiętaj, że mamusia jest niedaleko...

- czytamy w poście Magdy

 

Jak siostry

W komentarzach pod postem wokalistki pojawiło się mnóstwo komplementów. Wielu fanów zwracało uwagę na uderzające podobieństwo obu pań i twierdziło, że wyglądają jak siostry. Nie zabrakło także głosów pocieszających artystkę, która wyznała, że chyba nigdy nie przyzwyczai się do rozłąki z córką. Magda Steczkowska została także zapytana o kierunek, na który wybiera się Zosia, ale gwiazda zdradziła jedynie, że uczelnią jej córki będzie Uniwersytet Jagielloński.

Taka Mama to skarb, wyglądacie jak siostry

Cudownie wyglądacie!

Zosia jest cudem!! Uwielbiam!

Która córka która matka. Taki żarcik. Obie piękne

- czytamy w komentarzach

Magda Steczkowska topless. Pokazała gorące kadry z basenu! "Wenus w kąpieli"
Magda Steczkowska podzieliła się ze swoimi fanami gorącymi kadrami. Artystka pozuje topless w basenie. Piękne, wakacyjne widoki zrobiły na internautach niemałe wrażenie.

Magda Steczkowska zachwyca figurą w bikini. Fani: "To grzech tak wyglądać"!
Magda Steczkowska cieszy się sporą popularnością w sieci. Wokalistka to prawdziwy wulkan energii i pozytywnego myślenia, które z chęcią przekazuje swoim fanom. Wokalistka opublikowała ostatnio na Instagramie słoneczne kadry, którym zachwyciła swoich...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Magda Steczkowska pochwaliła się zdjęciem z córką. "Jak dwie krople wody" to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.