hity na MAXXa
hity na MAXXa

Magda Steczkowska w szlafroku i bez makijażu. Trudno uwierzyć, że ma 48 lat! [FOTO]

Magda Steczkowska udowadnia, że czas stanął dla niej w miejscu. Piosenkarka obchodzi dziś 48. urodziny. Z tej okazji zapozowała w szlafroku i bez grama makijażu. Wiele kobiet może jej pozazdrościć!

Magda Steczkowska na zdjęciach w szlafroku i bez makijażu

Magda Steczkowska obchodzi dzisiaj swoje urodziny! Piosenkarka, a prywatnie młodsza siostra Justyny Steczkowskiej, skończyła 48 lat. Na Instagramie opublikowała specjalny wpis, w którym podkreśliła, że jest wdzięczna za wszystko, co otrzymała od losu.

Dziś kończę 48 lat i jestem szczęśliwa. Mam trzy cudowne córki, wspaniałego męża, przyjaciół, zmarszczki, fajną pracę a co najważniejsze kocham i jestem kochana. Przepełnia mnie ogromna wdzięczność. Dziękuję za wszystko – napisała.

Zamieściła także dwa zdjęcia. Zapozowała na nich w samym szlafroku. Jej zapewnienie o wdzięczności za zmarszczki nie pozostało bez pokrycia. Piosenkarka z bliska pokazała twarz bez grama makijażu. Na drugim ujęciu obiektyw aparatu uchwycił ją siedzącą na parapecie z kubkiem kawy.

Młodsza siostra Justyny Steczkowskiej jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2011 roku wyszła za Piotra Królika, a owocem ich miłości są trzy córki: Zofia, Michalina i Antonina. Mąż 48-latki również zamieścił w sieci specjalny wpis. Podkreślił w nim, że Magda jest dla niego wyjątkową osobą

Kochana żonko! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Jesteś najpiękniejszą i najlepszą osobą jaka chodzi po ziemi. Chciałem jeszcze napisać najmądrzejszą, ale uświadomiłem sobie, że kilka osób mądrzejszych znam... – napisał.

Piotr Gąsowski składa życzenia

Pod wpisami małżonków zaroiło się od życzeń internautów. Ciepłe słowa w kierunku Magdy Steczkowskiej skierowali również celebryci, w tym Piotr Gąsowski.

Kochana! Jak dobrze, że Cię wszyscy mamy. Żyj i rozkwitaj, ciesz się życiem, rozdawaj dobro, którego masz naddatek i otrzymuj dobro, którego nigdy za wiele! 100 lat Magdusia! - napisał w komentarzu pod wpisem jej męża. 

Magdusia! Napisałem Ci już życzenia na profilu Twojego mężusia Piotrusia! Dodam jeszcze, że tęsknię! I kocham! 100 lat Magduś! - dorzucił jeszcze na profilu piosenkarki. 

Wiktoria Gąsiewska w bikini. Z odsłoniętym ciałem podziwiała zachód słońca [WIDEO]
Na Instagramie Wiktorii Gąsiewskiej wciąż trwa lato! 24-latka opublikowała zdjęcia, na których pokazała się w bikini. W takim kostiumie podziwiała zachód słońca.

Oceń ten artykuł 0 0