"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz miesiąc temu urodziła dziecko. Teraz zdradziła, jak zmieniła się jej waga podczas ciąży

Joanna Wielgosz miesiąc temu została mamą! Narzeczona Kamila z 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" urodziła córkę - Antosię. Niedawno uczestniczka show zorganizowała instagramową sesję "Q&A", podczas której odpowiedziała na pytania internautów. Wyjawiła m.in., ile kilogramów przytyła, będąc w ciąży.

„Rolnik szuka żony”. Joanna Wielgosz urodziła

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz poznali się w programie: „Rolnik szuka żony”. Najpierw do 8. sezonu zgłosił się rolnik poszukujący „bratniej duszy”. Na jego „wizytówkę” odpowiedziała Asia, która następnie udała się na randkę z mężczyzną. Joasi i Kamilowi rozmawiało się tak dobrze, że postanowili rozwijać swoją znajomość, a Wielgosz znalazła się w gronie trzech pań zaproszonych do gospodarstwa rolnika. Czas pokazał, że był to „strzał w dziesiątkę”! Kamil i Joanna zakochali się w sobie, a w finale mężczyzna oświadczył się swojej wybrance.

Niedługo później w mediach pojawiła się informacja o tym, że Joanna z 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony” jest w ciąży. Narzeczeni wydali specjalne oświadczenie, w którym potwierdzili, że spodziewają się dziecka.

Joanna z "RszŻ" jest w ciąży. Zwróciła się do internautów z przejmującą prośbą: "Nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie czas"
Joanna Wielgosz z programu: "Rolnik szuka żony" poinformowała o tym, że jest w ciąży. Na Instagramie opublikowała długie oświadczenie, w którym zwróciła się do internautów. Jak...

23 października Joasia Wielgosz urodziła córkę, która otrzymała imię: Antonina.

23.10.2022 r. w nocy tego dnia nasze życie zmieniło się o 180 stopni, oczywiście na lepsze. Tej nocy przyrzekliśmy sobie, że uczynimy życie naszej Perełki w najszczęśliwsze życie, jakie sobie można wymarzyć. Tosia - 2980 g szczęścia i 53 cm słodkości – pisali wówczas szczęśliwi rodzice.

Joanna i Kamil z „Rolnik szuka żony” cieszą się nową rolą już od przeszło miesiąca, a w ich stronę niezmiennie spływają gratulacje oraz liczne pytania. Na niektóre z nich postanowiła odpowiedzieć sama młoda mama, udostępniając miejsce na InstaStories. Wśród wpisów pozostawionych przez internautów pojawiło się m.in. zapytanie o to, jak Wielgosz czuła się w okresie ciąży, a także, jak w tym czasie zmieniła się jej waga.

Joanna z „Rolnik szuka żony 8” na Instagramie

Narzeczona Kamila chętnie odpowiadała użytkownikom sieci, dzieląc się swoimi przemyśleniami. Wyznała, że w ciąży przytyła 18 kilogramów, które po narodzinach córeczki szybko „zgubiła”:

18 kg w sumie, ale nic z nich nie zostało po porodzie. A już myślałam, że uda mi się przytyć.

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz miesiąc temu urodziła dziecko. Teraz zdradziła, jak zmieniła się jej waga podczas ciąży
Fot. InstaStory @joasia.wielgosz

Wielgosz zdradziła także, że rozwiązanie nastąpiło w 37 tygodniu ciąży, a pierwsze dni po narodzinach pociechy były dla niej niezwykłe pod każdym względem:

Najbardziej bałam się, czy będę umiała podnieść tę malutką, kruchą istotę. Powiem szczerze, że to, co mówią o instynkcie, to prawda. Wszystko wyszło samo.

Joanna i Kamil to doskonały przykład na to, że miłość można znaleźć także w TV! My również całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

Michał i Ada z "Rolnik szuka żony" razem w finale sezonu. Widzowie przeczuwają oświadczyny w ostatnim odcinku!
Do sieci trafił zwiastun ostatniego odcinka programu: "Rolnik szuka żony 9". Finał upłynie pod znakiem ponownych spotkań prowadzącej z uczestnikami. Czy będą też... oświadczyny? Tak przeczuwają...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze