Célia Krychowiak drapieżnie i zmysłowo. Skórzana stylizacja robi wrażenie!

Célia Krychowiak doskonale wie, jak wywołać zachwyt wśród fanów. Piękna modelka regularnie udziela się w sieci, a nowe publikacje zgarniają setki komplementów. Tak jest i tym razem. Żona piłkarza zaprezentowała się w wiosennej odsłonie. Skórzana stylizacja robi wrażenie!

Célia Krychowiak poczuła wiosnę. Ta stylizacja to prawdziwy hit!

Célia Krychowiak zdecydowanie nie narzeka na brak zainteresowania. Wręcz przeciwnie! Może pochwalić się sporym gronem fanów. Jej instagramowy profil śledzą setki tysięcy internautów i z entuzjazmem reagują na kolejne publikacje swojej ulubienicy. Modelka już nie raz udowodniła, że nie wstydzi się odważniej prezentować swoich wdzięków i śmiało eksponuje swoje zgrabne ciało. Ostatnio w jej wirtualnej galerii pojawiły się kadry, na których zaprezentowała się w drapieżnej stylizacji. Ma na sobie skórzaną kurtkę i krótką spódniczkę, a całość dopełnia czarny, sznurowany top, który odsłania jej smukły brzuch. Jak Wam się podoba w takim wydaniu?

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak - Instagram

Célia Jaunat i Grzegorz Krychowiak wzięli ślub w grudniu 2019 roku. Choć ich profile w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością, a każde z nich może pochwalić się setkami tysięcy obserwatorów, to w mediach społecznościowych pojawiają się jedynie wyselekcjonowane wyrywki z ich codzienności. Francuska modelka i piłkarz polskiej kadry narodowej są w związku od dekady, a ich zaręczyny odbyły się dwa lata przed ślubem na Bora-Bora. Zakochani co jakiś czas publikują w sieci wspólne kadry, jednak przede wszystkim dbają o prywatność i pilnie strzegą rodzinnego spokoju. 

Czytaj także:

Celia Krychowiak spaceruje po ulicach Paryża z torebką wartą fortunę! Do sieci trafiły zdjęcia
Celia Krychowiak od zawsze zachwyca urodą i stylem. Tak było i tym razem! Żona piłkarza pokazała zdjęcie z ulic Paryża. Jej stylizacja oraz torebka warta fortunę zrobiły furorę!

Célia Krychowiak wraz z mężem powitali rok w egzotycznym stylu. Ich zdjęcie podbija sieć!
Grzegorz Krychowiak wraz z żoną postanowił przywitać 2021 rok w Afryce. Para chętnie chwali się kadrami z wyjazdu, a ich ostatnia fotografia skradła serca fanów na całym świecie. Zobaczyliśmy...

Oceń ten artykuł 5 17

Ogólna ocena Célia Krychowiak drapieżnie i zmysłowo. Skórzana stylizacja robi wrażenie! to: 22% / 100%, uzyskana z: 22 głosów.