Ukochana Krychowiaka w skąpym bikini. Fani: "Sexi". Modelka nie pozostawia zbyt wiele wyobraźni! [FOTO]

Żona Grzegorza Krychowiaka jest w stałym kontakcie z fanami. Piękna modelka regularnie publikuje w mediach społecznościowych kolejne kadry z codzienności. Na Instagramie cieszy się niemałą popularnością, bo śledzi ją już niemal 200 tys. internautów, a ta liczba stale rośnie. Ostatnio pokazała wielbicielom kilka kadrów z podróży na Maltę.

Célia Krychowiak odsłania wysportowane ciało

Célia Krychowiak cieszy się niemałą popularnością w sieci i chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Piękna modelka już niejednokrotnie pokazała, że nie wstydzi się śmielszych publikacji i odważnie prezentuje swoje wdzięki. Tak jest i tym razem. W wirtualnej galerii pani Krychowiak pojawiły się kadry z wyjazdu na Maltę. Poza bajecznymi widokami na jednym ze zdjęć 29-latka zaprezentowała swoje wysportowane ciało w bikini. Strój nie pozostawił zbyt wiele wyobraźni. Na reakcję internautów nie musiała długo czekać. 

Piękna

Forma sztos

Wyglądasz pięknie, jak zawsze

Hejterzy powiedzą, że forma lepsza niż u Grzegorza Krychowiaka

Olśniewająca

Królowa

Sexi zdjęcie

Célia i Grzegorz Krychowiak 

Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat są parą od wielu lat. Piłkarz polskiej kadry narodowej i młodsza od niego o 2 lata francuska fotomodelka wzięli ślub 24 grudnia 2019 roku. Młode małżeństwo ogłosiło tę radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zakochani opublikowali na Instagramie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Zarówno pan młody jak i panna młoda mieli na sobie eleganckie garnitury. Modelka pochwaliła się także obrączką oraz olśniewającym pierścionkiem zaręczynowym z imponującym diamentem.

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak i Célia Jaunat są w związku już od 2011 rokuZaręczyny pary odbyły się w 2017 roku w trakcie urlopu na Bora-Bora.

Marina Łuczenko-Szczęsna oczarowała sieć! Zapozowała w zsuwającej się z ciała koszuli [FOTO]
Masa komplementów, płomiennych reakcji i głosów zachwytu - artystka podzieliła się niezwykle zmysłowym kadrem. Wśród komentarzy nie zabrakło także wpisu autorstwa Wojciecha Szczęsnego....

Żona Messiego pokazała się w prześwitującej sukni z siateczki! Antonela Roccuzzo zachwyca w sieci [FOTO]
Antonela Roccuzzo jest świadoma ogromnej popularności, dlatego stara się być w stałym kontakcie z fanami. Modelka chętnie udziela się w sieci, gdzie publikuje kadry z codzienności. Ostatnio zamieściła...

Oceń ten artykuł 1 3

Ogólna ocena Ukochana Krychowiaka w skąpym bikini. Fani: "Sexi". Modelka nie pozostawia zbyt wiele wyobraźni! [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.