Fit Lovers zachwycają na Instagramie! Para podzieliła się gorącą pocztówką z wakacji [FOTO]

Fit Lovers dobrze wiedzą, jak rozgrzać media społecznościowe! Najbardziej wysportowany polski duet podzielił się na Instagramie gorącym kadrem. Para śmiało eksponuje na nim swoje wysportowane ciała. Gorące pozdrowienia z wakacji wprost rozgrzały fanów sportowców!

Fit Lovers na wakacjach

Fit Lovers to gorący duet influencerów, który tworzą Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Jedna z najbardziej popularnych par celebrytów od kilku lat zajmuje się w mediach społecznościowych promowaniem zdrowego trybu życia oraz pokazywaniem różnych aktywności fizycznych. Sportowy duet zdobył tak ogromną sympatię internautów, że internetową bibliotekę zdjęć Pameli i Mateusza obserwuje obecnie ponad 1,8 mln internautów z całego świata. Tak imponujący wynik pozwala im wciąż poprawiać nasze zdrowie i codziennie zachęcać nas do sportu!

Fit Lovers prowadzą wspólnego Instagrama, na którym od czasu do czasu goszczą romantyczne migawki pary. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz nie kryją swojego uczucia i często prezentują swoim wielbicielom miłosne pocałunki w różnych zakątkach świata. Tym razem sportowcy opublikowali zupełnie inną fotografię. Para wybrała się na krótki rejs jachtem i stanęła przed obiektywem aparatu. Partnerzy zaprezentowali się w kąpielowym ubiorze, przy czym Pamela i Mateusz odsłonili swoje wysportowane ciała! Nowa migawka Fit Lovers naprawdę robi wrażenie!

Plejada komplementów w komentarzach

Wakacyjna pocztówka najbardziej wysportowanej pary w Polsce wprost rozgrzała internautów. Wielbiciele Fit Lovers nie szczędzili w komentarzach komplementów, a letnie zdjęcie zasypała także fala serduszek i tzw. płomyczków.

Petarda

Cudownie!

Sprzyjających wiatrów wam życzę!

Piękni i mega pozytywni!

Gorąca fotografia Pameli Stefanowicz i Mateusza Janusza zyskała do tej pory prawie 33 tys. serduszek na Instagramie.

Pamela i Mateusz z Fit Lovers w miłosnym uniesieniu! Mają na sobie tylko bieliznę [FOTO]
Pamela i Mateusz z Fit Lovers są prawdziwymi gwiazdami polskiego internetu! Pionierzy zdrowego trybu życia i ćwiczeń fizycznych aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe. Ich instagramowy profil...

Oceń ten artykuł 1 4

Ogólna ocena Fit Lovers zachwycają na Instagramie! Para podzieliła się gorącą pocztówką z wakacji [FOTO] to: 20% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.
Komentarze