Pamela Stefanowicz w czerwonej bieliźnie. Skąpy strój odsłonił tajemniczy tatuaż! [FOTO]

Pamela Stefanowicz znów zachwyca! "Pięknie", "Super", "Wow" - takie reakcje internautów pojawiły się pod najnowszą publikacją 31-latki z Fit Lovers, która pojawiła się przed obiektywem w skąpym stroju.

Pamela Stefanowicz zachwyca na Instagramie

Pamela Stefanowicz cieszy się od lat ogromną popularnością. Na Instagramie obserwuje ją już pona milion użytkowników, a ta liczba stale rośne. 31-latka razem z narzeczonym prężnie udziela się w siedzi. Nie tylko działając w ramach projektu Fit Lovers.

Do tej pory fani mogli podziwiać ich również w programach rozrywkowych "Dance, dance, dance" czy "Ameryka Express". Para cieszy się ogromną popularnością, co widać w mediach społecznościowych. Ich profile śledzą setki tysięcy internautów, którzy z entuzjazmem reagują na nowe projekty czy publikacje swoich ulubieńców. Ostatnio na Instagramie 31-latki pojawił się kadr, wobec którego trudno przejść obojętnie.

Pamela Stefanowicz prezentuje imponujący warkocz... i nie tylko

Pamela zamieściła w wirtualnej galerii zdjęcie, na którym z dumą prezentowała imponującą fryzurę, odsłaniając przy okazji czerwoną bieliznę. Misternie zapleciony warkocz prezentuje się obłędnie i z pewnością niejedna posiadaczka długich włosów zamarzyła o takim kłosie!

Good hair day - skomentowała swoje zdjęcie.

Warkocz zrobił niemałe wrażenie na fanach, podobnie jak nienaganna sylwetka modelki czy tatuaż ze skrzydłami, którego nie widujemy zbyt często.

Piękne

Sztoss!

Ale ślicznie!

Cudna fryzurka

Bosko

Pamelka suuperrr - pisali w komentarzach zachwyceni fani. A jak Wam się podoba?

Czytaj także:

Pamela z "Fit Lovers" pozuje w bikini na meksykańskich wakacjach. "Petarda"
Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz, czyli "Fit Lovers", wybrali się na wakacje do słonecznego Meksyku. Para chętnie dzieli się kadrami z gorącego wyjazdu w sieci. Na najnowszym zdjęciu Pamela zapozowała w bikini, a fani oszaleli na...

 

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze