Pamela i Mateusz z Fit Lovers w gorącym pocałunku! Ubrani są jedynie w bieliznę [FOTO]

Pamela i Mateusz z Fit Lovers są prawdziwymi gwiazdami polskiego internetu! Pionierzy zdrowego trybu życia i ćwiczeń fizycznych aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe. Ich instagramowy profil właśnie uzupełniła gorąca fotografia, na której para youtuberów zaprezentowała się tylko w bieliźnie! Pamela i Mateusz na nowym zdjęciu oddają się gorącemu pocałunkowi.

Pamela i Mateusz z Fit Lovers w gorącym pocałunku w bieliźnie

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz od lat tworzą najgorętszy duet influencerów o nazwie Fit Lovers. Zakochani zajmują się w swoich mediach społecznościowych propagowaniem zdrowego trybu życia i pokazywaniem różnego rodzaju aktywności fizycznych. Internetowa galeria zdjęć najpopularniejszego „fit duetu” przyciągnęła uwagę sporego grona odbiorców. Konto pary na Instagramie obserwuje obecnie ponad 1,8 mln internautów z całego świata.

Wspólny Instagram celebrytów co jakiś czas wzbogaca się o romantyczne zdjęcia pary. Zakochani w sobie youtuberzy często dzielą się miłosnymi kadrami. Niedawno do ich internetowej biblioteki zdjęć trafił kolejny gorący kadr. Pamela i Mateusz na zdjęciu oddają się romantycznemu pocałunkowi! Zdjęcie duetu Fit Lovers jest na dodatek bardzo pikantne, bo para influencerów zapozowała na nim tylko w bieliźnie! Nic dziwnego, skoro temperatura na zewnątrz wprost zachęca do tego, by ściągnąć z siebie ubrania.

Przyjaciele, partnerzy i kochankowie – napisali w opisie do miłosnej pocztówki.

Obserwatorzy rozgrzani miłosnym zdjęciem duetu

Pamela i Mateusz z Fit Lovers romantycznym zdjęciem pobudzili zmysły swoich fanów. Rozgrzani obserwatorzy dali znać swojemu ulubionemu duetowi influencerów, co sądzą o ich nowym instragramowym poście. Nic więc zaskakującego, że w sekcji komentarzy posypała się masa serduszek, płomyczków i innych emotek. Fani pary ochoczo skomentowali miłosny kadr duetu Fit Lovers.

Jesteście cudowni!

Takiej relacji jak Wasza, to ze świecą szukać. Jesteście cudowną parą wariatów!

Super się na Was patrzy!

Najlepsza para na świecie!

Miło się na Was patrzy!

Zdjęcie Fit Lovers zebrało do tej pory prawie 65 tysięcy serduszek na Instagramie.

Gorąco na profilu Pamieli Stefanowicz z duetu Fit Lovers! Skąpe bikini i odsłonięte pośladki zwróciły uwagę internautów
Na Instagramie Pameli Stefanowicz z Fit Lovers rządzi lato! Współtwórczyni znanego duetu właśnie wrzuciła na swój Instagram gorącą fotografię, na której pozuje w bikini. Skąpy...

Oceń ten artykuł 8 24

Ogólna ocena Pamela i Mateusz z Fit Lovers w gorącym pocałunku! Ubrani są jedynie w bieliznę [FOTO] to: 25% / 100%, uzyskana z: 32 głosów.
Komentarze