Pamela z Fit Lovers nie pozostawiła zbyt wiele wyobraźni. Zdjęcie znad basenu robi wrażenie! [FOTO]

Co za figura! Co za strój! Pamela Stefanowicz opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w bikini. Zdjęcie znad basenu robi wrażenie. Wielu internautów postanowiło zostawić pod publikacją kilka szczerych słów.

Pamela Stefanowicz odsłania umięśnione ciało

Pamela Stefanowicz cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Razem z ukochanym nie tylko działają w ramach projektu Fit Lovers. Fani mogli podziwiać ich również w programach rozrywkowych "Dance, dance, dance" czy "Ameryka Express". Para cieszy się ogromną popularnością, co widać w mediach społecznościowych. Ich profile śledzą setki tysięcy internautów, którzy z entuzjazmem reagują na nowe projekty czy publikacje swoich ulubieńców. Ostatnio na Instagramie 31-latki pojawił się kadr, wobec którego trudno przejść obojętnie.

Pamela Stefanowicz w bikini

Pamela Stefanowicz zaprezentowała z dumą efekty swojej pracy. Aktywny tryb życia i zdrowa dieta mają sens. 31-latka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w skąpym bikini, odsłaniając umięśnione i smukłe ciało. Na reakcję fanów nie trzeba było zbyt długo czekać. Pod postem pojawiła się lawina serduszek i fala komplementów. 

Fenomenalnie
Mega!
Piękna
Sztos
Cudna!
Piękno ciała kobiecego ma dużą wartość. Zachęca do tego, żeby nie tylko kształtować swój rozwój wewnętrzny, ale również dbać o swoje ciało. W zdrowym ciele zdrowy duch! - komentują internauci.

Pamela Stefanowicz zastąpiła część garderoby... kawałkiem arbuza. "Smakowita"
Pamela Stefanowicz nie przestaje zachwycać! Duet Fit Lovers słynie z pomysłowości i poczucia humoru. Tym razem 31-latka zaprezentowała się w iście wakacyjnej odsłonie, a część stroju...

Pamela z Fit Lovers biega w skąpym bikini po śniegu. Zaskakująca relacja trafiła do sieci!
Pamela i Mateusz z Fit Lovers zdążyli już przyzwyczaić swoich fanów do zaskakujących publikacji. Ostatnio na instagramowym profilu 30-latki pojawiły się zaskakujące kadry w skąpym bikini... na...

 

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Pamela z Fit Lovers nie pozostawiła zbyt wiele wyobraźni. Zdjęcie znad basenu robi wrażenie! [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze