Pamela z Fit Lovers na rajskich wakacjach. Te kadry rozgrzały internautów! "Genialnie" [FOTO]

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz cieszą się niesłabnącą popularnością od wielu lat. Ich profil na Instagramie obserwują niemal 2 miliony internautów, a ta liczba stale rośnie. Ostatnio Fit Lovers wybrali się na Seszele. Słoneczne kadry z wyjazdu robią niemałe wrażenie na fanach.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz na rajskich plażach

Duet Fit Lovers od lat bawi, zaraża pozytywną energią i zachęca do prowadzenia zdrowego i aktywnego stylu życia. Żywiołowa i charyzmatyczna para motywuje i inspiruje fanów, a ich poczynania w mediach społecznościowych obserwują miliony Polaków. Zakochani są w stałym kontakcie z internautami i regularnie publikują w sieci nowe relacje z codzienności. Ostatnio Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz wybrali się na rajskie Seszele. W ich wirtualnej galerii pojawia się coraz więcej bajecznych kadrów z rajskich plaż.

Fit Lovers na bajecznych wakacjach

Najnowsze publikacje Fit Lovers spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem internautów. Pod zdjęciem pojawiły się tysiące serduszek, a w komentarzach zaroiło się od komplementów i słów zachwytu. Nic w tym dziwnego, takie ujęcia robią wrażenie.

Ale genialne ujęcie!

Zawsze jesteście na fali

Co za fota

No kochani wariaci 

Piękni i młodzi 

Pamela Stefanowicz zastąpiła część garderoby... kawałkiem arbuza. "Smakowita"
Pamela Stefanowicz nie przestaje zachwycać! Duet Fit Lovers słynie z pomysłowości i poczucia humoru. Tym razem 31-latka zaprezentowała się w iście wakacyjnej odsłonie, a część stroju...

Pamela i Mateusz z Fit Lovers przesyłają wakacyjne pozdrowienia! Para pokazała wysportowane ciała [FOTO]
Fit Lovers dobrze wiedzą, jak rozgrzać media społecznościowe! Najbardziej wysportowany polski duet podzielił się na Instagramie gorącym kadrem. Para śmiało eksponuje na nim swoje wysportowane ciała....

 

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze