hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kasia Dziurska eksponuje pośladki. Odważna fotografia rozpaliła zmysły fanów [FOTO]

Kasia Dziurska opublikowała w sieci serię nowych fotografii, na których pozuje w różowej bieliźnie. Pod jej publikacją niemal natychmiast posypały się komplementy. "Kobieta-petarda" - komentują internauci.

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność dzięki występom w programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". Udział we wspominanych show przyniósł influencerce duże grono fanów w mediach społecznościowych. Obecnie wirtualną galerię zdjęć Kasi obserwuje ponad 435 tysięcy użytkowników sieci. To naprawdę imponujące liczby, których może jej pozazdrościć niejedna polska celebrytka.

Trenerka personalna chętnie dzieli się w social mediach zdjęciami dokumentującymi prywatne i zawodowe poczynania. Publikacje Dziurskiej często dotyczą największej pasji gwiazdy, którą bez wątpienia jest sport. Oprócz tego Kasia od czasu do czasu wrzuca na swój profil odważne fotografie eksponujące jej kobiecość. Kilka z nich niedawno zasiliło internetową bibliotekę zdjęć celebrytki.

Kasia Dziurska w bieliźnie

W poniedziałek Kasia Dziurska opublikowała na Instagramie efekty sensualnej sesji zdjęciowej. 35-letnia celebrytka zapozowała przed obiektywem w różowej bieliźnie i odważnie zaprezentowała wysportowaną sylwetkę.

Zawsze! Zawsze! Zawsze wierz w siebie samą! Bo jeśli Ty w siebie nie uwierzysz, to kto?!

– zwróciła się do fanek.

Na reakcję ze strony użytkowników sieci nie trzeba było czekać długo. Pod najnowszym postem influencerki aż zaroiło się od komplementów.

Kobieta-petarda

Przepięknie i ślicznie wyglądasz

Figurę masz piękną

Bogini

Wow. Super sylwetka

– komentują obserwatorzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne kadry.

Oceń ten artykuł 0 0