Kasia Dziurska pozuje tylko w bieliźnie. Trenerka rozpaliła sieć. "Ale tu gorąco" [FOTO]

Kasia Dziurska wrzuciła do sieci nową fotografię, na której pozuje w różowej, koronkowej bieliźnie. Internauci błyskawicznie zareagowali na jej najnowszą publikację. "Ale tu gorąco" - piszą w komentarzach.

Kasia Dziurska – profil na Instagramie

35-letnia celebrytka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych trenerek personalnych w Polsce. Popularność przyniósł jej udział w programach rozrywkowych, takich jak: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". Prywatnie jest zaręczona z kulturystą, Emilianem Gankowskim, którego podobno poznała podczas treningu na siłowni.

Kasia od wielu lat prowadzi profil na Instagramie, na którym chętnie dzieli się prywatnymi zdjęciami. Obecnie jej wirtualną galerię obserwuje ponad 438 tysięcy użytkowników sieci. Dużą uwagę obserwatorów przykuwają odważne fotografie, które celebrytka od czasu do czasu publikuje w social mediach. Niedawno influencerka wzbogaciła swoja internetową bibliotekę zdjęć o kolejny taki kadr.

Kasia Dziurska w koronkowej bieliźnie

W niedzielę na Instagramie trenerki pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć ją w różowej, koronkowej bieliźnie. Dobrana stylizacja odsłoniła ciało 35-latki i podkreśliła jej wdzięki. W opisie do fotografii Kasia nawiązała do swojej kobiecości.

Silna kobieta to taka, która głęboko czuje i kocha zaciekle. Jej łzy płyną równie obficie jak śmiech. Silna kobieta jest jednoczenie delikatna i pewna siebie, jest zarówno szalona, jak i duchowa. Silna kobieta w swej istocie jest darem dla świata! Moje silne babeczki! Jesteście tu?

– zapytała obserwatorki.

Na reakcję nie musiała czekać długo, bo pod jej wpisem błyskawicznie pojawiły się komentarze. Wśród nich możemy znaleźć także komplementy.

Jesteśmy. Jak cudnie kochana wyglądasz! Pięknie w tym kolorze

Petarda

Ale tu gorąco

Nic dodać, nic ująć. Pięknie wyglądasz kochana!

Bardzo ładna modelka

– piszą użytkownicy sieci.

Klaudia El Dursi wypoczywa w jacuzzi. Kadr w skąpym bikini trafił do sieci [FOTO]
Klaudia El Dursi zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z wypoczynku na Mazurach. 34-letnia modelka i prezenterka telewizyjna pozuje na nim w skąpym bikini podczas kąpieli w jacuzzi. "Kobieta-ideał" -...

Oceń ten artykuł 3 2

Ogólna ocena Kasia Dziurska pozuje tylko w bieliźnie. Trenerka rozpaliła sieć. "Ale tu gorąco" [FOTO] to: 60% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.