Kasia Dziurska odsłoniła wdzięki. Wybrała oryginalny strój. "Ty petardo" [FOTO]

Kasia Dziurska opublikowała w social mediach nowe kadry, na których zapozowała w odważnym stroju. Na reakcję fanów nie musiała długo czekać. "Ty petardo" - komentują obserwatorzy.

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska jest obecnie jedną z najpopularniejszych influencerek w naszym kraju. Rozpoznawalność przyniosły jej występy w programach rozrywkowych, takich jak: "Taniec z Gwiazdami" czy "Dance Dance Dance". 35-letnia celebrytka aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Dotychczas jej wirtualną galerię zaobserwowało ponad 437 tysięcy internautów z całego świata, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Przeglądając profil Dziurskiej, nietrudno zauważyć, że pasjonuje się sportem. 35-latka jest nie tylko znaną influencerką, ale i trenerką personalną. Kasia często dzieli się w social mediach poradami dotyczącymi utrzymania dobrej sylwetki. Ponadto od czasu do czasu pokazuje odważne kadry, na których prezentuje swoją kobiecość. Celebrytka prywatnie jest związana z Emilianem Gankowskim, z którym zaręczyła się w 2019 roku.

Kasia Dziurska w odważnym stroju

W niedzielny wieczór trenerka fitness opublikowała na Instagramie dwie zmysłowe fotografie. Influencerka stanęła przed obiektywem w oryginalnym i mocno wyciętym stroju. Dobrana stylizacja śmiało wyeksponowała wdzięki celebrytki. Pod kadrami Dziurska zamieściła krótki, motywujący opis.

Jeśli masz cel, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać

– napisała.

Na reakcję ze strony użytkowników sieci nie trzeba było czekać długo. Sekcja komentarzy pod postem błyskawicznie wypełniła się komplementami. Niektórzy internauci pokusili się nawet o porównanie Kasi do Beyoncé czy Dody.

Myślałam, że to Beyoncé

Kaśka, Ty petardo. Nasza Beyoncé

Doda vibe

Jak Bijons

Wyglądasz jak Beyoncé

– komentują obserwatorzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć drugie zdjęcie.

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Kasia Dziurska odsłoniła wdzięki. Wybrała oryginalny strój. "Ty petardo" [FOTO] to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.