Kasia Dziurska eksponuje pośladki, pozując w bikini. Internauci: "Jaka figura!" [FOTO]

Kasia Dziurska sprawiła, że internautom opadły szczęki. 34-latka dodała serię kilku kadrów, na których eksponuje wdzięki, pozując na kamieniu. "Boska" - komentują internauci.

Kasia Dziurska – kariera

Kasia Dziurska zdobyła ogólnopolską rozpoznawalność za sprawą występów w programach rozrywkowych. W 2018 roku wytańczyła drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami", wtedy partnerował jej Tomasz Barański. Rok później odniosła sukces w show "Dance Dance Dance", w którym wraz z życiowym partnerem, Emilianem Gankowskim, dotarła do finałowej trójki. 34-letnia celebrytka często gości też na kanapach programów śniadaniowych, gdzie udziela się jako ekspertka fitness.

Kasia Dziurska – konto na Instagramie

Kasia Dziurska zna świetne sposoby na podtrzymanie zainteresowania jej karierą. Celebrytka aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się swoją pasją, którą jest sport. Jej konto na Instagramie zaobserwowało do tej pory ponad 440 tys. internautów, którzy codziennie wyczekują nowych postów od influencerki. Niedawno 34-latka opublikowała serię zmysłowych kadrów, a ta spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony jej obserwatorów.

Kasia Dziurska eksponuje pośladki na kamieniu

Kasia Dziurska zaskoczyła fanów nową publikacją. Gwiazda podzieliła się sensualnymi kadrami z wypoczynku w Dominikanie. 34-latka wskoczyła w skąpe bikini, a następnie weszła na stojący w środku basenu kamień. Później zaprezentowała swoje atuty przed obiektywem aparatu. Uwagę internautów przykuły jednak odsłonięte pośladki, które można zobaczyć na kolejnych migawkach. Pod gorącymi zdjęciami trenerki fitness natychmiast pojawiły się komplementy:

Ale forma

Boska

Cudnie wyglądasz

Ciało idealne

Jaka figura!

– czytamy w sekcji komentarzy.

Przesuń w prawo.

Joanna Krupa stanęła przed obiektywem jedynie w bieliźnie. Wszystko się nagrało! "Kobieta rakieta" [WIDEO]
Joanna Krupa wie, jak "podkręcić" temperaturę w sieci! Na Instagramie pojawiło się nagranie z sesji fotograficznej, podczas której modelka pozowała w bieliźnie. Od filmiku trudno oderwać wzrok!

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze