Kasia Dziurska eksponuje wdzięki w skąpym bikini. Fani piszą komplementy: "Petarda" [FOTO]

Kasia Dziurska wrzuciła na Instagrama nowe zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w skąpym bikini. Reakcja internautów? Pod wpisem gwiazdy pojawiło się mnóstwo miłych słów! "Petarda" - piszą fani.

Kasia Dziurska – kim jest?

Kasia Dziurska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych. Influencerka zdobyła rozgłos dzięki występom w różnych programach rozrywkowych. W 2018 roku zajęła drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami", zaś rok później dotarła do finałowej trójki w show "Dance Dance Dance". 34-latka jest również częstym gościem programów śniadaniowych, gdzie najczęściej wypowiada się w roli ekspertki fitness. Prywatnie tworzy szczęśliwy związek z kulturystą, Emilianem Gankowskim, którego podobno poznała podczas treningu na siłowni.

Kasia Dziurska – profil na Instagramie

Kasia Dziurska jest aktywną użytkowniczką Instagrama. W mediach społecznościowych dzieli się nie tylko ciekawostkami dotyczącymi prywatnego życia, ale także swoją największą pasją, którą bez wątpienia jest sport. 34-letnia celebrytka na co dzień pracuje jako trenerka personalna i często zamieszcza wpisy, które mają zmotywować fanów do poprawy sylwetki. Jej internetowa biblioteka zdjęć zgromadziła dotychczas ponad 440 tys. obserwatorów.

Kasia Dziurska w skąpym bikini

Kasia Dziurska od czasu do czasu publikuje też zdjęcia, na których śmiało eksponuje swoją kobiecość. 34-latka podzieliła się właśnie wakacyjną pocztówką z Dominikany, do której poleciała wraz ze swoim narzeczonym. Celebrytka pozuje na niej w mocno wyciętym bikini, które podkreśliło smukłą sylwetkę i głęboki dekolt. Fani natychmiast zwrócili uwagę na figurę gwiazdy i ruszyli z pisaniem komplementów:

Ale figura, piękna!

Boska figura

Petarda

Cudownie

Najpiękniejsza

– piszą zachwyceni użytkownicy sieci.

A Wy gdzie lecicie na wakacje?

Wiktoria Gąsiewska pokazała nagie ciało i intymny tatuaż. Nikt o nim nie wiedział [ZDJĘCIE]
Wiktoria Gąsiewska w ostatnich dniach chwali się w sieci kolejnymi wakacyjnymi kadrami. Tak odważnej fotografii jednak jeszcze nie wrzucała. 23-latka zrobiła sobie zdjęcie w kusym bikini i odsłoniła intymny...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze