Kasia Dziurska odsłoniła pośladki. Fani zbierają szczęki z podłóg. "Co za ciało" [FOTO]

Kasia Dziurska rozpaliła zmysły fanów. 34-letnia celebrytka wrzuciła do sieci nowy kadr, na którym odważnie odsłoniła pośladki. Internauci nie kryją swojego zachwytu: "Co za ciało" - piszą.

Kasia Dziurska – kim jest?

Kasia Dziurska jest trenerką personalną, która zdobyła rozpoznawalność dzięki występom w programach rozrywkowych. W 2018 roku zatańczyła z Tomaszem Barańskim w "Tańcu z Gwiazdami" i zajęła drugie miejsce. Rok później dotarła do finałowej trójki w show "Dance Dance Dance". 34-latka czasami zasiada na kanapach programów śniadaniowych, w których wypowiada się jako ekspertka fitness. Prywatnie jest zaręczona z kulturystą, Emilianem Gankowskim. Para podobno poznała się na siłowni.

Kasia Dziurska na Instagramie

34-letnia trenerka personalna doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją karierą. Kasia Dziurska aktywnie prowadzi instagramowe konto i niemal codziennie wzbogaca je o nowe kadry. Jej internetową bibliotekę zdjęć zaobserwowało dotychczas prawie 450 tys. użytkowników sieci. Instruktorka fitness często dzieli się z internetową publiką wyjątkowymi migawkami, które pobudzają wyobraźnię. Ostatnio 34-latka przyciągnęła uwagę obserwatorów wakacyjną fotografią, która uzupełniła jej profil na Instagramie. Dlaczego? Sami zobaczcie!

Kasia Dziurska odsłania pośladki

Kasia Dziurska wróciła wspomnieniami do urlopu spędzonego w słonecznej Dominikanie. Gwiazda opublikowała gorący kadr, na którym spędza czas w wodzie, mając na sobie jedynie skąpy strój kąpielowy. Uwagę użytkowników przyciągnęła nie tylko atrakcyjna figura celebrytki, ale także wyeksponowane pośladki. Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było czekać długo. Pod wpisem trenerki natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów od zachwyconych obserwatorów:

O rany! Umarłam! Kaśka, wymiatasz! Ale ciało

Rewelacyjnie

Najpiękniejsza

[...] Co za ciało!

Wyglądasz jak milion dolarów

– czytamy pod postem 34-latki.

Blanka Lipińska prezentuje nagi biust na plaży. "Za granicą to coś absolutnie normalnego" [FOTO]
Blanka Lipińska wrzuciła do sieci zdjęcie z plaży, na którym jest niemal całkowicie naga. Autorka "365 dni" bez skrępowania pokazała biust i postanowiła poruszyć temat opalania się topless....

Oceń ten artykuł 3 4

Ogólna ocena Kasia Dziurska odsłoniła pośladki. Fani zbierają szczęki z podłóg. "Co za ciało" [FOTO] to: 42% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.