Kasia Dziurska rozpala zmysły. Gwiazda wyeksponowała wysportowane ciało [FOTO]

Kasia Dziurska znów podniosła temperaturę w mediach społecznościowych. 33-latka zrzuciła ubrania, a następnie wskoczyła w skąpe bikini i wybrała się na rejs jachtem. Stojąc na łodzi, odsłoniła sportowe ciało. W komentarzach sypią się komplementy!

Kasia Dziurska – kim jest gwiazda?

Kasia Dziurska kilka lat temu odważnie weszła do świata show-biznesu. Znają ją głównie widzowie programów rozrywkowych. 3 lata temu sportsmenka wzięła udział w „Tańcu z Gwiazdami”, gdzie wraz z Tomaszem Barańskim wytańczyła sobie drugie miejsce. Później pojawiła się w „Dance Dance Dance”, gdzie znalazła się w najlepszej trójce. Prywatnie 33-latka jest zaręczona z trenerem personalnym i kulturystą Emilianem Gankowskim, którego podobno poznała podczas treningu na siłowni.

Kasia Dziurska doskonale wie, że temperatury w naszym kraju obecnie nie są zbyt zachęcające do spędzania czasu na zewnątrz. Z tego powodu celebrytka spakowała walizki i wraz z partnerem wyleciała do rozgrzanej od słońca Dominikany. Stamtąd co jakiś czas przesyła fanom gorące pocztówki, a każdego dnia przegląda je ponad 438 tys. internautów z całego świata, którzy obserwują instagramowy profil gwiazdy. Teraz jej internetowa biblioteka zdjęć znów podniosła temperaturę u internautów!

Kasia Dziurska odsłania wysportowane ciało

Kasia Dziurska nie marnuje czasu spędzanego na wakacjach i codziennie zwiedza ze swoim narzeczonym nowe miejsca. Ostatnio wybrała się z ukochanym na prywatny rejs po wyspie Saona. Trenerka personalna, wchodząc na jacht, zrzuciła ubrania i wskoczyła w kusy strój kąpielowy. Skąpana w słońcu i w otoczeniu błękitnej wody odsłoniła swoje wysportowane ciało przed obiektywem aparatu, mając na sobie jedynie fioletowe bikini. Efektami gorącej sesji podzieliła się na Instagramie.

W komentarzach nie brakuje komplementów. Rozgrzani do czerwoności użytkownicy Internetu pozostawili po sobie mnóstwo komentarzy pod wpisem Kasi Dziurskiej:

Piękna sylwetka!

Kasiu, jesteś obłędna!

Elegancko!

Piękne zdjęcia, wyglądasz fantastycznie!

Boska figura!

Tęsknicie za latem?

Anna Lewandowska skrywała to tygodniami. Zdjęcie brzucha mówi wszystko! [FOTO]
Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zaskakującymi wieściami. W końcu zdecydowała się wszystkim oficjalnie pochwalić. Zdjęcie brzucha trenerki mówi wszystko!

Oceń ten artykuł 11 0

Ogólna ocena Kasia Dziurska rozpala zmysły. Gwiazda wyeksponowała wysportowane ciało [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze