Kasia Dziurska rzuciła fanów na kolana. Gwiazda odważnie wyeksponowała pośladki [FOTO]

Kasia Dziurska znów rozpaliła zmysły fanów. Instruktorka fitness wrzuciła na Instagrama zdjęcie, na którym śmiało eksponuje pośladki. "Jak zawsze petarda" - piszą oczarowani internauci.

Kasia Dziurska – kim jest?

Kasia Dziurska jest dobrze znana widzom programów rozrywkowych. Celebrytka zyskała rozpoznawalność za sprawą udziału w "Tańcu z gwiazdami", gdzie wraz z Tomaszem Barańskim wytańczyła drugie miejsce. Sporym zainteresowaniem cieszyły się także jej popisy taneczne w show pt. "Dance Dance Dance", w którym 33-latka dotarła do finałowej trójki. Oprócz tego celebrytka często pojawia się w roli ekspertki w programach śniadaniowych, takich jak "Pytanie na śniadanie" czy "Dzień dobry TVN".

Kasia Dziurska na Instagramie

Kasia Dziurska uwielbia nie tylko występy przed kamerami, ale także sport. Na co dzień zajmuje się przygotowywaniem treningów personalnych i pracuje jako instruktorka fitness. Imponującymi efektami swojej pracy zawodowej dzieli się na instagramowym koncie, które przyciągnęło uwagę ponad 438 tys. internautów z całego świata. Prywatnie Kasia jest zaręczona z kulturystą, Emilianem Gankowskim. Para podobno poznała się w trakcie treningu na siłowni.

Kasia Dziurska eksponuje pośladki

33-latka nie szczędzi swoim obserwatorom zjawiskowych fotografii. Choć w jej internetowej bibliotece zdjęć przeważają prywatne kadry i filmy ukazujące ćwiczenia, to nie brakuje także tych fotografii, które rozpalają zmysły internautów. Jedna z nich właśnie zasiliła wirtualną bibliotekę zdjęć celebrytki i szybko pobudziła wyobraźnię fanów. Na nowym zdjęciu Kasia Dziurska zaprezentowała się w skąpym stroju i odważnie wyeksponowała swoje pośladki. Celebrytka błyskawicznie została obsypana komplementami przez zachwyconych fanów:

Rewelacyjnie

Jak zawsze petarda!

Piękne włosy

Przepiękna!

Pięknie ciało

– piszą oczarowani internauci.

A jak Wam podoba się to zdjęcie?

Katarzyna Cichopek jak Pamela Anderson. Aktorka podkreśliła wdzięki seksownym strojem kąpielowym [FOTO]
Katarzyna Cichopek odpoczywa na Malediwach. W czasie urlopu gwiazda "M jak miłość" prezentuje fanom prawdziwą rewię strojów kąpielowych. Najnowsze zdjęcia szczególnie przykuwają wzrok....

Oceń ten artykuł 0 0