Kasia Dziurska w skąpym bikini zachwyca na wakacjach. "Mega figura" [FOTO]

Kasia Dziurska zachwyciła internautów. 34-latka na nowym zdjęciu pozuje w skąpym bikini. Pod nowym wpisem trenerki sypią się komplementy: "Jak zawsze piękna" - piszą fani.

Kasia Dziurska – kariera

Kasia Dziurska stała się rozpoznawalna dzięki występom w programach rozgrywkowych. W 2018 roku zajęła z Tomaszem Barańskim drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Rok później dotarła do finałowej trójki w show "Dance Dance Dance". 34-latka od czasu do czasu pojawia się jeszcze w programach śniadaniowych, gdzie udziela się jako ekspertka fitness. Prywatnie jest zaręczona z Emilianem Gankowskim, którego podobno poznała na siłowni.

Kasia Dziurska – konto na Instagramie

Dziurska jest aktywna nie tylko przed telewizyjnymi kamerami, ale również w mediach społecznościowych. Celebrytka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem profilu na Instagramie, który dotychczas zaobserwowało ponad 440 tys. internautów z całego świata. 34-letnia trenerka fitness nie szczędzi obserwatorom zjawiskowych kadrów, na których eksponuje wdzięki. Niedawno jedna z takich fotografii trafiła do jej internetowej biblioteki zdjęć.

Kasia Dziurska w skąpym bikini

Kasia Dziurska jeszcze jakiś czas temu wypoczywała z partnerem w słonecznej Dominikanie. Choć wróciła już do Polski, to często wraca wspomnieniami do urlopu. Ostatnio 34-latka podzieliła się gorącym kadrem, na którym pozuje w skąpym bikini. Uwagę przykuwa nie tylko smukła sylwetka celebrytki, ale także delikatna opalenizna. Internauci niemal błyskawicznie zareagowali na wpis trenerki. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komplementów:

Jak zawsze piękna!

No, no. Super, klasa

Ale ładne palmy!!! Mega figura

Przepiękna

Ślicznie wyglądasz

– czytamy pod zdjęciem.

43-letnia Joanna Krupa rozgrzewa sieć! Koronkowy strój sporo odsłania... [FOTO]
Joanna Krupa nie przestaje zachwycać. Ostatnio zamieściła w swojej instagramowej galerii kadr w wyjątkowo ponętnej kreacji. Na reakcję fanów nie musiała zbyt długo czekać...

Oceń ten artykuł 5 1

Ogólna ocena Kasia Dziurska w skąpym bikini zachwyca na wakacjach. "Mega figura" [FOTO] to: 83% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.