Kasia Dziurska w stroju sportowym. Odważnie podkreśliła wdzięki. "Petarda" [FOTO]

Kasia Dziurska pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w stroju sportowym. Influencerka odważnie eksponuje na nich swoje wdzięki. Pod postem 34-latki aż zaroiło się od komplementów!

Kasia Dziurska w sportowym wydaniu

34-letnia trenerka fitness często eksponuje na Instagramie swoją kobiecość. W niedzielę influencerka wzbogaciła swoją internetową bibliotekę zdjęć o kolejne kadry. Celebrytka zapozowała na nich w stroju sportowym, który podkreślił jej atuty i smukłą sylwetkę. Internauci w ekspresowym tempie zareagowali na najświeższą publikację Kasi. Pod jej wpisem pojawiło się sporo komplementów:

Rakieta

Jesteś przepiękna, widać, że jesteś szczęśliwa

Wyglądasz bosko

Petarda

Po prostu kobieta-ogień

– czytamy pod postem Dziurskiej.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne fotografie.

Kasia Dziurska ma mnóstwo fanów w social mediach

442 tysiące – tyle osób zaobserwowało do tej pory profil Kasi Dziurskiej na Instagramie. 34-latka pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami właśnie dzięki mediom społecznościowym, w których często publikuje zdjęcia i nagrania związane z prywatnym i zawodowym życiem. Od czasu do czasu influencerka podkręca atmosferę w sieci, dodając do swojej wirtualnej galerii odważniejsze ujęcia.

Kasia Dziurska w programach rozrywkowych

Bez wątpienia największą popularność 34-latce przyniosły jej udziały w programach rozrywkowych. W 2018 roku influencerka wytańczyła w parze z Tomaszem Barańskim drugie miejsce w "Tańcu z Gwiazdami". Później dotarła do finałowej trójki w show "Dance Dance Dance". Ostatnio Kasia Dziurska zwyciężyła program TVN7 pt. "Perfect Picture". Prywatnie jest związana z kulturystą, Emilianem Gankowskim, z którym zaręczyła się prawie 3 lata temu.

Katarzyna Dziurska wygrała program "Perfect Picture", fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Klaudia Nieścior stanęła przed obiektywem w bieliźnie. Fani: "Boska" [FOTO]
Klaudia Nieścior niedawno stanęła przed obiektywem aparatu w koronkowej bieliźnie. Teraz podzieliła się efektami sesji zdjęciowej. "Śliczna" - komentują użytkownicy sieci.

Oceń ten artykuł 0 0