Kasia Dziurska wyeksponowała pośladki. Fanom odjęło mowę: "Ogień" [WIDEO]

Kasia Dziurska podzieliła się na Instagramie nowym nagraniem w bieliźnie. 34-latka odważnie wyeksponowała na nim swoje wdzięki. "Boska" - komentują oczarowani internauci.

Kasia Dziurska w bieliźnie

W środę Kasia Dziurska zamieściła na swoim Instagramie nowe nagranie, na którym zaprezentowała się fanom w odważnym wydaniu. 34-letnia trenerka personalna na nowym klipie pojawiła się w bieliźnie. W krótkim filmie pojawiło się też kilka kadrów, na których celebrytka odważnie wyeksponowała wysportowaną sylwetkę i pośladki. Na reakcję ze strony internautów nie musiała czekać długo. Pod jej najnowszym wpisem błyskawicznie pojawiły się komplementy.

OMG! Ogień!

Pięknie

Boska

Już mi Kasia zrobiła dzień. Pozdrawiam

Pięknie wyglądasz

– komentują oczarowani użytkownicy sieci.

Kasia Dziurska – konto na Instagramie

Dziurska jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. 34-letnia trenerka personalna często dzieli się na Instagramie prywatnymi zdjęciami oraz poradami na temat zdrowego stylu życia. Celebrytka od czasu do czasu chętnie podkreśla też swoją kobiecość, publikując w sieci odważne ujęcia. Dotychczas jej internetową bibliotekę zdjęć zaobserwowało prawie 445 tysięcy osób z całego świata, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Kasia Dziurska – kariera

Kasia Dziurska zdobyła rozpoznawalność głównie dzięki udziałom w różnego rodzaju programach rozrywkowych. W 2018 roku influencerka dotarła do finału "Tańca z Gwiazdami", w którym ostatecznie wraz z Tomaszem Barańskim zajęła drugie miejsce. Celebrytka ostatnio zwyciężyła show TVN7 pt. "Perfect Picture". Prywatnie jest zaręczona z kulturystą, Emilianem Gankowskim, którego podobno poznała podczas treningu na siłowni.

Kasia Dziurska wygrała program "Perfect Picture", fot. Mirosław Sosnowski/TVN

Anna Lewandowska w "Dzień Dobry TVN"? Trenerka rozpoczęła współpracę ze stacją
Anna Lewandowska pojawi się w "Dzień Dobry TVN". Trenerka poinformowała na Instagramie, że właśnie rozpoczęła współpracę ze stacją. 34-latka poprowadzi w porannym show noworoczne wyzwanie...

Oceń ten artykuł 17 43

Ogólna ocena Kasia Dziurska wyeksponowała pośladki. Fanom odjęło mowę: "Ogień" [WIDEO] to: 28% / 100%, uzyskana z: 60 głosów.