hity na MAXXa
hity na MAXXa

Martin Garrix i Dillon Francis wypuścili klip do „Set Me Free” – zobacz!

Duet Dillon Francis & Martin Garrix opublikował klip do ich singla „Set Me Free” z 2014 roku. Zobaczcie ten wyjątkowo oryginalny teledysk!

„Set Me Free” jest singlem nagranym przez holenderskiego DJa Martina Garrixa i pochodzącego ze Stanów Zjednoczonych Dillona Francisa. Pochodzi z albumu „Money Sucks, Friends Rule” Francisa, który został wydany w 2014 roku. Singiel również miał swoją premierę ponad rok temu, jednak dopiero teraz doczekał się teledysku.

SET ME FREE MUSIC VIDEO W/ @MARTINGARRIX IS OUT NOW!!!!!! (Link In Bio)

A photo posted by Dillon Francis (@dillonfrancis) on

Dillon Francis 15 grudnia opublikował oficjalny teledysk do utworu „Set Me Free”. Klip jest wyjątkowo oryginalny i psychodeliczny. Epileptycy powinni sobie raczej darować jego oglądanie.

Co ciekawe, klip zaczyna się na oldschoolowym pulpicie Windowsa. W przeglądarce internetowej pojawia się długi i – wydawałoby się – przypadkowy link do strony dillonfrancismartingarrixfanzonenumberonefansonly.com. Jednak po kliknięciu w adres… Sprawdźcie sami!

When the acid hits and all you see is me

A photo posted by Dillon Francis (@dillonfrancis) on

Oceń ten artykuł 6 0

Ogólna ocena Martin Garrix i Dillon Francis wypuścili klip do „Set Me Free” – zobacz! to: 100% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.