Mateusz z "Fit Lovers" poleciał do Turcji, aby pozbyć się kompleksu. "Już mnie denerwują te zakola"

Mateusz Janusz z "Fit Lovers" postanowił zlikwidować przyczynę jednego ze swoich kompleksów. Celebryta przyznał, że już ma dość swoich zakoli i wielu żartów, które słyszał na ich temat. Teraz para wybrała się do Turcji, gdzie Mateusz miał poddać się zabiegowi przeszczepu włosów.

"Fit Lovers" na wakacjach

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz to para, którą połączyła wspólna pasja do treningów. "Fit Lovers" cieszą się ogromną popularnością w sieci, gdzie są w stałym kontakcie z fanami i prowadzą własny kanał na YouTube. Dali się poznać także widzom takich programów, jak "Ameryka Express", czy "Dance, dance, dance", w których wzięli udział. Mateusz i Pamela postanowili przywitać 2021 rok w Meksyku, po tej podróży nie czekali zbytnio na kolejną. Teraz wylecieli do Turcji, okazało się, że ten kierunek wybrali nieprzypadkowo.

Mateusz Janusz walczy ze swoim kompleksem

"Fit Lovers" polecieli do Stambułu. Choć Mateusz Janusz nie może narzekać na brak pieniędzy, czy popularności, a sylwetki zazdroszczą mu niemal wszyscy, to do Turcji poleciał, aby zlikwidować przyczynę swojego kompleksu. Celebryta przyznał, że ma już dość zakoli i żartów na temat jego włosów, a właściwie ich braku. Postanowił więc działać i zdecydował się na przeszczep włosów.

Przyjechaliśmy do Turcji, żeby zrobić mi przeszczep. Chciałbym sobie przeszczepić tutaj włosy. Już mnie denerwują te zakola. Denerwuje mnie słuchanie, że na czole mógłbyś mieć trzy pary oczu. Śmieszne żarty, ale ile można się śmiać?

- mówił

Oczywiście celebryci nie byliby sobą, gdyby nie zdecydowali się na relację z tej wielkiej przemiany. Pamela Stefanowicz nagrywała niemal każdy ruch lekarzy, który jej pozwolono. Zobaczyliśmy więc, jak Mateuszowi została narysowana na czole linia, do której powinny sięgać nowe włosy. Samego zabiegu oczywiście nie zobaczyliśmy, ale trwał pięć godzin. Pamela zdradziła, że jej ukochany nie czuł się zbyt dobrze zaraz po jego wykonaniu, ale wszystko przebiegło zgodnie z planem. Obszerna relacja z tego dnia ma pojawić się niedługo na Instagramie "Fit Lovers".

Chciałam Wam pokazać, że Mateusz jest już w hotelu. Nie czuje się jakoś wyśmienicie. To wiadomo. To są pierwsze chwile po zabiegu. Zaczyna go boleć głowa, znieczulenie zeszło. Wziął teraz tabletkę, wypoczywa. Zabieg się powiódł. Wszystko było megaśnie

- mówiła Paulina

Pamela z "Fit Lovers" pozuje w bikini na meksykańskich wakacjach. "Petarda"
Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz, czyli "Fit Lovers", wybrali się na wakacje do słonecznego Meksyku. Para chętnie dzieli się kadrami z gorącego wyjazdu w sieci. Na najnowszym zdjęciu Pamela zapozowała w bikini, a fani oszaleli na...

Oceń ten artykuł 3 7

Ogólna ocena Mateusz z "Fit Lovers" poleciał do Turcji, aby pozbyć się kompleksu. "Już mnie denerwują te zakola" to: 30% / 100%, uzyskana z: 10 głosów.
Komentarze