Pamela z "Fit Lovers" pozuje w bikini na meksykańskich wakacjach. "Petarda"

"Fit Lovers" to jedna z najpopularniejszych par branży fitness. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz mają mnóstwo fanów, z którymi chętnie dzielą się swoimi kadrami. Na niedawnym zdjęciu z meksykańskich wakacji celebrytka zachwyciła internautów, pozując w skąpym czerwonym bikini.

Pamela pozuje w bikini

Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz zyskali ogromną popularność jako "Fit Lovers", czyli para, którą połączyła pasja. Oboje są trenerami personalnymi i mogą pochwalić się nie tylko świetnymi sylwetkami, ale także mnóstwem fanów. Pamelę na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Para dała się poznać także jako uczestnicy "Ameryka Express", a także zwycięzcy drugiej edycji programu "Dance, dance, dance".

"Fit Lovers" starają się nie zaniedbywać swoich fanów nawet na wakacjach i chętnie dzielą się zdjęciami swojej codzienności. Niedawno para wyjechała do Meksyku, gdzie odpoczywają, ciesząc się piękną pogodą. Na najnowszym kadrze Pameli zobaczyliśmy ją przy basenie, pozującą w skąpym bikini. W podpisie celebrytka zażartowała, że przybrała pozę niczym foka.

Reakcja fanów

Zdjęcie Pameli szybko stało się prawdziwym hitem i zebrało dziesiątki tysięcy wirtualnych serduszek. Internauci są zachwyceni idealną figurą celebrytki i nie szczędzą jej komplementów, które możemy zobaczyć w licznych komentarzach pod gorącym kadrem Fit Loverki. Wielu z nich zazdrości także pięknej, słonecznej pogody, na którą w kraju będziemy zapewne musieli jeszcze długo poczekać.

Ideał

Ale piękność i figura ładna

Jaki Ty masz piękny brzuch!

Ślicznie Pani wygląda, petarda!

Uwielbiam Cię!

- czytamy pod fotografią

Oceń ten artykuł 20 73

Ogólna ocena Pamela z "Fit Lovers" pozuje w bikini na meksykańskich wakacjach. "Petarda" to: 21% / 100%, uzyskana z: 93 głosów.
Komentarze